Bantam

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Bantam   40

Place First Name Last Name City State
1 Brock Humphrey Wheeling WV
2 Jake Knable McVeytown PA
3 Brady Maneri Seneca Falls NY
4 Peyton Brummitt Indianapolis IN
5 Natalie Radecki Newark DE
6 Noah Pittman Lexington NC
7 Braxton Roetz Lehighton PA
8 Timmy Humphrey Newark OH

Bantam   45

Place First Name Last Name City State
1 Keanu Dillard Bethlehem PA
2 Tommy Crumpler Niagara Falls NY
3 Anthony Andrews Seaford DE
4 Will Detar Camp Hill PA
5 Mitchell Bitting Dallas GA
6 Morgan Silberman Presto PA
7 Stephen Myers Spencer WV
8 Kane Gregor Union City PA

Bantam   50

Place First Name Last Name City State
1 Kane Shawger Liberty Twp. OH
2 Drew Roggie Smithfield VA
3 Connor Greer Bay City MI
4 Jojo Gigliotti Frederick MD
5 D'Angelo Sanchez Ashtabula OH
6 Knari Bailey Winston Salem NC
7 Santino Sloboda Butler PA
8 Gavin Jarvis Pittsburgh PA

Bantam   55

Place First Name Last Name City State
1 Kaiyon McKinney Sandusky OH
2 Abe Hermes Milan OH
3 Jayden Imler Hyndman PA
4 Chase Waite Rodman NY
5 Cooper Smith Steubenville OH
6 Gage Rasser Newport News VA
7 Nile Abbuhl Dennison OH
8 Antonio Boni Aliquippa PA

Bantam   60

Place First Name Last Name City State
1 Tyler Traves Fredericksburg VA
2 Jayden Orsi-Pedersen Frederick MD
3 Kyle Harden Indianapolis IN
4 John Knight Bridgeport WV
5 Haylen Buell Shelbyville MI
6 Manny Rodrigues Mount Airy MD
7 Curtis Glossip Springfield MO
8 Ayden McKinstry Columbus OH

Bantam   65

Place First Name Last Name City State
1 Grayson Woodcock Chesapeake OH
2 Nate Askew Lawrenceville GA
3 Kolby Barrett Alcoa TN
4 EJ German North Royalton OH
5 Kyan Hendricks Jamestown OH
6 Londen Murphy Moscow OH
7 Dikota Hamilton Ithaca NY
8 Gavyn McCray Conway PA

Bantam   72

Place First Name Last Name City State
1 Gabe Kubasky Scottdale PA
2 Bronx Buchholz Batavia NY
3 Marquis Lucas Columbus OH
4 Kaiden Bryan Swanton OH
5 Devon Tobey South Berwick ME
6 Danny Zmorowski Twinsburg OH
7 Roan Tustin Waynesburg PA
8 James Ingle Perrysburg OH

Bantam   80

Place First Name Last Name City State
1 Dylan Pitzer Acme PA
2 Riley Bryant Knox ME
3 Shepard Charlton Willoughby OH

Bantam   95

Place First Name Last Name City State
1 Mason Maring Westfield NY
2 Jamarion Rushing Toledo OH
3 Braylen Johnson Sandusky OH
4 Jimmy Bechter Dayton OH
5 Jezadiah Stevens Clio MI
6 Malachi Barr Temple Hills MD
7 Ryan Williams East lansing MI
8 Drew King Cincinnati OH

Midget

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Midget   48

Place First Name Last Name City State
1 Tallan Parsons Bannister MI
2 Michael Johnson Sand Springs OK
3 Mak Craft St. Paris OH
4 Josef Garshnick Armagh PA
5 C.J. Graham Chesapeake OH
6 Mason Jakob Kingsport TN
7 Isaiah Pittman Lexington NC
8 Charlie Colantonio Washington PA

Midget   52

Place First Name Last Name City State
1 Jackson Blum Lawton MI
2 Aidan Shufelt Groton NY
3 Vinny Kilkeary Greensburg PA
4 Trenton Rodgers Titusville PA
5 Eddie Radecki Newark DE
6 Logan Sallot Harborcreek PA
7 Seth Syra Plainfield IN
8 Christian Fretwell Brandon FL

Midget   56

Place First Name Last Name City State
1 Davis Motyka Kingston PA
2 Luke Connolly Salem MA
3 Jaden Crumpler Niagara Falls NY
4 Gunner Andrick Letart WV
5 Judah Aybar Manchester MD
6 Easton Culver Fenton MI
7 Shamar Sutton Virginia Beach VA
8 Reid Spurley Spring Green WI

Midget   60

Place First Name Last Name City State
1 Garrett Hudson Dover DE
2 Omar Ayoub Plain City OH
3 Ray Arteaga Wanchese NC
4 Cap Caizzo Norwalk OH
5 Casper Stewart Batavia NY
6 Kaiden Waldron Sturgis MI
7 Michael Pizzuto New Market MD
8 Mikey Wilson New Albany OH

Midget   64

Place First Name Last Name City State
1 Royce Nilo Dayton OH
2 Ashton Homan Norwalk OH
3 Brock Durbin Polk OH
4 AJ Rodrigues Mount Airy MD
5 Keagan Judd Middletown VA
6 Hunter Gould Linesville PA
7 Levi Donnel Butler PA
8 Connor Gregory Ballston Spa NY

Midget   68

Place First Name Last Name City State
1 Matt Henrich Chatsworth NJ
2 Cameron Brooks Mansfield OH
3 Nick Jones Coraopolis PA
4 Nino Walker Pittsburgh PA
5 Eugene Harney Blue Ash OH
6 Jeremiah Russell Erie PA
7 Gabriel Bertoldi Hershey PA
8 Cole O'Boyle Elwell MI

Midget   72

Place First Name Last Name City State
1 Jack Lee Zanesville OH
2 Ian Moccia Carrolton VA
3 Braxton Strick Ozark MO
4 Anthony Williams Claysville PA
5 Jared Boone Ada MI
6 Devin Farley Grand Rapids OH
7 DJ Lockett Aliquippa PA
8 Marcus Medina Berlin Hts. OH

Midget   76

Place First Name Last Name City State
1 Julien Griffith Marion OH
2 Kam Hughes Piqua OH
3 Nicholas Gorman Allison Park PA
4 Peyton Tone Suffolk VA
5 Bodie Morgan Washington PA
6 Mason Schweitzer Hebron KY
7 Noah Okamoto Nazareth PA
8 Jacob Stephenson Waynesburg PA

Midget   80

Place First Name Last Name City State
1 Andrew Filip New Hampton NY
2 Gavin Connolly Edinboro PA
3 Brock Kehler Morgantown WV
4 Conner McChesney Waterford PA
5 Avery Burch Hurricane WV
6 Griffin Townsend Talbott TN
7 Charlie Mitchell Dublin OH
8 Rick Flores III Newport News VA

Midget   85

Place First Name Last Name City State
1 Carter Neves Covington OH
2 Evan Rizzo Independence OH
3 Lane McKenzie Ravenna OH
4 Andrew Supers Medina OH
5 Eli Zar Joplin MO
6 Jaylen Young Indianapolis IN
7 Ryan Welka Erie PA
8 Jackson Davis Frametown WV

Midget   92

Place First Name Last Name City State
1 Joey Blaze Petersburg MI
2 Sonny Sasso Nazareth PA
3 JR Hildebrand Martin MI
4 Parker Ferrell Blacksburg VA
5 Jacob Marrs Clio MI
6 Ryan Garvick Dauphin PA
7 Chad Moore Columbus OH
8 Mikus Bishop Detroit MI

Midget   100

Place First Name Last Name City State
1 Erick Brothers Jr Wheeling WV
2 Brenan Morgan Aliquippa PA
3 Kevin Daskavitz Lockport NY
4 Caleb Nutter Salem WV
5 Garett Forgash Bay City MI
6 Kyle Myers Union City PA
7 Cody Houser St. Marys WV
8 Gabe DiFrancisco Columbus OH

Midget   115

Place First Name Last Name City State
1 Brady Benson Goodrich MI
2 Ethan Gallo Slate Hill NY
3 Ryan Radvansky Warren MI
4 Elijah Edge St. Albans WV
5 Liam Glassmeyer Crestview Hills KY
6 Dezmond Gayle Cincinnati OH
7 Austin Hastings Noblesville IN
8 Andrew Henderson Fairview Park OH

Midget   130

Place First Name Last Name City State
1 Herman Wooten Niagara Falls NY
2 Chris Gross Jr. Brookville OH
3 Cooper McKean New London OH
4 Westin Robinett Columbus OH

Junior

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Junior   56

Place First Name Last Name City State
1 Wyatt Richter Broadview Heights OH
2 Canon Acklin Owasso OK
3 Jason Athey East Stroudsburg PA
4 Jericho Quinter Sidney OH
5 Jace Gessner Lewisburg PA

Junior   60

Place First Name Last Name City State
1 Braeden Davis Belleville MI
2 Spencer Moore Cold Spring KY
3 David McClelland Johnstown OH
4 Dillon Campbell Springboro OH
5 John Morgan Canton MI
6 Gage Owen Mount Airy MD
7 Brandon Krul Mars PA
8 Hunter Robison Edinboro PA

Junior   64

Place First Name Last Name City State
1 Eli Spencer Middletown OH
2 Gabe Giampietro Smyrna DE
3 Richard Fedalen Laurel MD
4 Drake Cerny Waldo OH
5 Jaden Pepe West Pittston PA
6 Maddux Mordick Freeport IL
7 Louden Stradling Grand Rapids MI
8 Nic Allison Lewistown PA

Junior   68

Place First Name Last Name City State
1 Dylan Chappell Cranberry Twp. PA
2 Riley Finck Carrolton VA
3 B Dawes Washington Court House OH
4 Paul Kelly Chandler AZ
5 Owen Reinsel Fairmount City PA
6 Matty Walsh Finksburg MD
7 Brendan McCrone Willoughby OH
8 Ryan Auel Harrison City PA

Junior   72

Place First Name Last Name City State
1 Nasir Bailey Park Forest IL
2 Meyer Shapiro Woodbine MD
3 Jesse Mendez Schererville IN
4 Ethan Birden Columbus OH
5 Nathan Roth Latrobe PA
6 Isham Peace Walton KY
7 Carter Schubert Marion NY
8 Elliot Alessia Uniontown OH

Junior   76

Place First Name Last Name City State
1 Logan Ours Wellsville OH
2 Daniel Wask Wantage NJ
3 Casey Swiderski Dundee MI
4 Jeremiah Aybar Manchester MD
5 CC Beatty Bridgeville PA
6 Cole Homet Waynesburg PA
7 Ty Watters Imperial PA
8 Jake Reed Canal Winchester OH

Junior   80

Place First Name Last Name City State
1 Conner Redinger Aliquippa PA
2 Ian Darling Boxford MA
3 Braxton Mann Knoxville TN
4 Luke Bolen Willis VA
5 Quentin Whitehill Medina OH
6 Scott Vilums Louisville KY
7 Trey Hale Fenton MI
8 Jallele Jenkins Harris Florissant MO

Junior   85

Place First Name Last Name City State
1 Casey Wiles Cincinnati OH
2 Caden Scarbrough North Canton OH
3 Nolan Gessler Sidney OH
4 Sean Seefeldt Strongsville OH
5 Deaondrea Darden Sandusky OH
6 Chandler Ho Dubois PA
7 Rune Lawrence Perryopolis PA
8 Bryce Cheney Hartland MI

Junior   90

Place First Name Last Name City State
1 Derek Raike Point Pleasant WV
2 Paniro Johnson Erie PA
3 Micah Norwood Pickerington OH
4 Colby Dalon Corryton TN
5 Connor Euton Columbus OH
6 Shane Kemper Burgettstown PA
7 Aiden Curry Mooresville NC
8 Cameron Macklem Grand Blanc MI

Junior   95

Place First Name Last Name City State
1 Brody Conley Tiffin OH
2 Antonio Amelio Cranberry Twp. PA
3 Brayden Thompson Frankfort IL
4 Antwaun Burns Washington C.H. OH
5 Riley Bennett Bon Aqua TN
6 Luca Augustine Waynesburg PA
7 Drew Cain Washington PA
8 Chase Kern Fenton MI

Junior   100

Place First Name Last Name City State
1 Stoney Buell Temperance MI
2 Logan Messer Norton OH
3 Kyle Snider Barberton OH
4 Hunter McKenna Warrensburg NY
5 Travis Ragland Quinton VA
6 Chris Karr Jr. Reynoldsburg OH
7 Nolan Neves Covington OH
8 Aaron Sheffield Villa Rica GA

Junior   110

Place First Name Last Name City State
1 Dayton Pitzer Acme PA
2 Nolan Springer Mineral Point WI
3 Jack Darrah Foristell MO
4 Charlie Tibbitts Chadwicks NY
5 Andrew Wenzel Dakota IL
6 Joe Dixon Niagara Falls NY
7 Joe Pennington Atwater OH
8 Mikey Lytle Winsted CT

Junior   125

Place First Name Last Name City State
1 Noah Pettigrew Lake Park GA
2 Ricardo Harrington Roanoke VA
3 Nick Alejandro Tannersville PA
4 Marquell Darnell Erie PA
5 Bryce Keckley West Jefferson OH
6 Riley Ucker Columbus OH
7 Noah Tustin Waynesburg PA
8 Cole Weightman Belle vernon PA

Junior   140

Place First Name Last Name City State
1 Rylan Bailey Lewistown PA
2 David Harper Philo OH
3 Ty Cobb Toledo OH
4 Chase Schultz Frederick MD
5 Jaxx Knight Calhoun GA
6 Cody Stempka McKean PA
7 Bryce Simmons Flint MI

Junior   160

Place First Name Last Name City State
1 Cael Black Warren PA
2 DJ Moehring McKeesport PA
3 Antonino Burns Washington C.H. OH
4 Casey Jackson Meadville PA
5 Triston Engle Gratis OH
6 Keneth Blackwell Silverwood MI
7 Steven Green III DeMossville KY
8 Xzaviour Velazquez Lima OH

Junior   200

Place First Name Last Name City State
1 Dylan Iler Winder GA
2 Ben Harris Bay City MI
3 Trever Rogers Chesaning MI

School Boy

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

School Boy   68

Place First Name Last Name City State
1 Stevo Poulin Schuylerville NY
2 Nasir Wilkinson Gambrills MD
3 Luke Acuna Morrow OH
4 Caleb White Howell MI
5 Bo DiJulius Aurora OH
6 Seth Wright Claysville PA
7 Jayden Strickland Greenwich OH
8 Alex Tuchek Dunbar PA

School Boy   72

Place First Name Last Name City State
1 Ryan Crookham Langhorne PA
2 Hunter Assenmacher Ida MI
3 Damion Ryan Centerville OH
4 Joe Manno Lodi NJ
5 Erik Roggie Smithfield VA
6 Trey Bates Fishers IN
7 Alex Cottey Indianapolis IN
8 Samuel Grandstaff Burlington KY

School Boy   76

Place First Name Last Name City State
1 Cole Skinner Middletown OH
2 Kurt Phipps Irwin PA
3 Cael Woods Lakeville OH
4 Gabe Gramly Mifflinburg PA
5 Andrew Chambal Millington MI
6 Gavin Weaver Newcomerstown OH
7 Riley Bettich St. Joseph MI
8 Brenden Barnes Chester VA

School Boy   80

Place First Name Last Name City State
1 Lachlan McNeil North York NY
2 Cooper Flynn Seymour TN
3 Matt Mayer Bethlehem PA
4 Dustin Norris Middletown OH
5 Caden Wendling Brook Park OH
6 Thomas Deck Richmond KY
7 Hunter Adrian Melrose MA
8 Austin Coons Grain Valley MO

School Boy   84

Place First Name Last Name City State
1 Dylan Ragusin Elk Grove Village IL
2 Alex Whitworth Dalton GA
3 Andrew Hughes Potterville MI
4 Dominick Lomazzo Dundee MI
5 Alex Strashinsky Whippany NJ
6 Bryce Hepner Avon OH
7 Aiden Rabideau Akron NY
8 Mitch Herren Columbus OH

School Boy   88

Place First Name Last Name City State
1 Cole McComas East Liverpool OH
2 Todd Druhot Marietta GA
3 Peyten Kellar Cutler OH
4 Caden Green Holt MO
5 Johnathon Viveros Kingsburg CA
6 Tyler Swiderski Dundee MI
7 Ricardo Oviedo Perrysburg OH
8 Hudson Poole Avon Lake OH

School Boy   92

Place First Name Last Name City State
1 Greg Diakomihalis Rochester NY
2 Jaxon Smith Rockmart GA
3 Chris Barnabae Glen Burnie MD
4 Blake Saito Hilliard OH
5 Isaiah Towler Aliquippa PA
6 Khyler Brewer Kansas City MO
7 Jason Geyer Cranberry Township PA
8 Brock Del Signore South Glens Falls NY

School Boy   96

Place First Name Last Name City State
1 Conor McCrone Willoughby OH
2 Walker Uhl Killbuck OH
3 Scotty Richter Broadview Heights OH
4 Kyle Kantola Linden MI
5 Jack Darling Boxford MA
6 John Worthing Owego NY
7 Brayden Roberts Mineral Wells WV
8 Dan Martini Vineland NJ

School Boy   100

Place First Name Last Name City State
1 Bryce Andonian Kirtland OH
2 Dylan Shawver Lorain OH
3 Justin Rivera Fort Myers FL
4 Sincere Bailey Park Forest IL
5 Christopher Rivera Fort Myers FL
6 Peyton Hall Chester WV
7 Matt Maloney Bethlehem PA
8 Connor O'Neill Green Brook NJ

School Boy   105

Place First Name Last Name City State
1 Manzona Bryant IV Columbus OH
2 Sam Glassco Mason OH
3 Noah Strout Barrington NH
4 Ben Pasiuk Carrollton OH
5 Caden Blust Tiffin OH
6 Thayne Lawrence Perryopolis PA
7 Jackson Erb Langhorne PA
8 Troy Gable Acworth GA

School Boy   110

Place First Name Last Name City State
1 Jeffrey Boyd Erie PA
2 Benny Baker Newark Valley NY
3 Joshua Edmond Detroit MI
4 Gabe Steyer Van Wert OH
5 Jordan Hamdan Hudson MI
6 Graham Calhoun Plymouth IN
7 Braelin Stewart New Castle PA
8 Ryan Hampton Smithville MO

School Boy   115

Place First Name Last Name City State
1 Christopher Donathan Mason OH
2 Padraic Gallagher Chesterland OH
3 Jackson Dean Hartly DE
4 Con Kraus Mays Landing NJ
5 Ty McGeary McDonald PA
6 Caleb Haynes St. Albans WV
7 Jax Leonard Louisville OH
8 Malachy Farrell Avon NY

School Boy   120

Place First Name Last Name City State
1 Jake DeWolf Niagara Falls NY
2 Alec Cook Weirton WV
3 Blake Wright Columbus OH
4 Cody Wilson Pataskala OH
5 Joshua Aybar Manchester MD
6 Carter Mickley Louisville OH
7 Nate Wynsma Allendale MI
8 James Penfold Metamora MI

School Boy   126

Place First Name Last Name City State
1 Aurelius Dunbar Greencastle PA
2 Kyle Ryder Massillon OH
3 Greyden Penner Kansas City MO
4 Preston Zachman Elysburg PA
5 Ronan Wyatt Versailles KY
6 Timmy Ward Roaring Branch PA
7 Drew Vlasnik Cranberry Twp. PA
8 Isaiah Auman Lykens PA

School Boy   133

Place First Name Last Name City State
1 Dante Flati Aliquippa PA
2 Ethan Hatcher Brecksville OH
3 Bill Luft Thornville OH
4 Anthony D'Alesio Canfield OH
5 Zabion Powell Pittsfield MA
6 Juwan Vines Grand Blanc MI
7 Caleb Grau Mascoutah IL
8 Ethan Anderson Lima OH

School Boy   140

Place First Name Last Name City State
1 Carter Starocci Erie PA
2 Peyton Hearn Conneaut Lake PA
3 Noah Bailey Poca WV
4 Ajay Cooper Hookstown PA
5 Gavin Henry Union City PA
6 Marcus Zullo Pickerington OH
7 Joey Koplow Newbury OH
8 Eli Schweiger Fombell PA

School Boy   150

Place First Name Last Name City State
1 Nick Crawford Canfield OH
2 Isaiha Casto St. Albans WV
3 Dyllan Houser Westfield NY
4 Jacob Atkins South Bend IN
5 Shannon Stewart Kansas City MO
6 Tony Zancan Mt. Airy MD
7 Dalton Pearl Jefferson MD
8 Jace Miller Dresden OH

School Boy   160

Place First Name Last Name City State
1 Devin Trevino Oxford MI
2 Chris Langguth Ravenna OH
3 Jake Loar North Lawrence OH
4 Peyton Kostelic Canfield OH
5 Haydon Rockman Burke VA
6 Dorian Crosby Erie PA
7 Evan Kaeck Wapakoneta OH
8 Tommy Pollard Meadville PA

School Boy   175

Place First Name Last Name City State
1 Braxton Amos Mineral Wells WV
2 Zachary Brown Culpeper VA
3 Matthew Cover Bay Village OH
4 Alex Yocom Clio MI
5 Garrett Cook Weirton WV
6 Colby Harblin Ballston Spa NY
7 Ben Psaledas Londonderry NH
8 Luke Niemeyer South Plainfield NJ

School Boy   205

Place First Name Last Name City State
1 Joel Radvansky Warren MI
2 Kadin Kulmer Crestwood KY
3 Shane Edwards Battle Creek MI
4 Chase Barnes Greer SC
5 Blake Coffell Metamora MI
6 Charles Taylor Geneva OH
7 Wade Humphrey Waynesville OH
8 Blake Amy Clio MI

School Boy   240

Place First Name Last Name City State
1 Thomas Mukai Fairfax VA
2 Robbie Fahey Derry NH
3 Louden Haga Mineral Wells WV
4 Cameron Hutchinson Erie PA
5 Mario Fidanza Waterport NY
6 Noah DeHainaut Pleasantville OH

Cadet

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Cadet   85

Place First Name Last Name City State
1 Thomas McGuire Dayton OH
2 Reese Fry Manchester MI
3 Brandon Holt Elkview WV
4 Dominic Williams Claysville PA
5 William Burgess Union City PA

Cadet   92

Place First Name Last Name City State
1 Cullen Day Phillipsburg NJ
2 Mark Montgomery Roselle Park NJ
3 Ryan Garlitz Manchester MA
4 Hunter Thompson Titusville PA
5 Andy Clark Collingswood NJ
6 Caleb Graber Uniontown OH
7 Gavin Nix Cartersville GA
8 Zach Kelley Freeport MI

Cadet   100

Place First Name Last Name City State
1 Kyle Gollhofer Cartersville GA
2 Andrew Cerniglia Nazareth PA
3 Corey Gamet Jackson MI
4 Joey Melendez Norridge IL
5 Angelo Rini Kirtland OH
6 Trey Finnearty The Plains OH
7 Cody Walsh Cherry Hill NJ
8 Skyler Crespo Three Rivers MI

Cadet   105

Place First Name Last Name City State
1 Travis Ford-Melton Monee IL
2 Ben Kamali Lansing MI
3 Gio DiSabato Hilliard OH
4 Luke Martin Washington WV
5 Carson Sauriol Latrobe PA
6 ZJ Ward Freedom PA
7 Logan Pirl Ligonier PA
8 Tylan Tucker Versailles KY

Cadet   110

Place First Name Last Name City State
1 Nate Keaton Circleville OH
2 Tanner Harris Oak Hill WV
3 Sean Pierson Nazareth PA
4 Caleb Yates Whitehouse OH
5 Manny Dovshek Scenery Hill PA
6 Wyatt Miller Berne IN
7 Tanner Krotzer Rossford OH
8 Brandon Miller Lexington KY

Cadet   115

Place First Name Last Name City State
1 Austin Franco Saint Joseph MI
2 Austin Macias Hampshire IL
3 Ryan Moore Cold Spring KY
4 Michael McAteer Dardenne Prairie MO
5 Jack Medley Chesterfield MI
6 Bradley Bitting Dallas GA
7 Lukus Stricker Rootstown OH
8 Bodee Tolbert Duncannon PA

Cadet   120

Place First Name Last Name City State
1 Will Lewan Chicago IL
2 Austin Boone Ada MI
3 Josh Humphreys Winfield WV
4 Dietrich Boysel Hudson OH
5 Tyler Alberts Ellwood City PA
6 Zach Furnas Powell OH
7 Mateo Barrantes Noblesville IN
8 Earl Blake Woodbine MD

Cadet   125

Place First Name Last Name City State
1 Zane Brown Louisville KY
2 Drew Marten Tecumseh MI
3 Devon Britton Bethlehem PA
4 TJ Philpotts Clayville NY
5 Tyler Sanders Macomb MI
6 Brady Ingram Franklin TN
7 Jared Ford Bradford OH
8 Avery Bursick Pittsburgh PA

Cadet   130

Place First Name Last Name City State
1 We Rachel Monee IL
2 Camden Fontenot Washington PA
3 Tucker Brough Newville PA
4 Niko Chavez Willard MO
5 Andrew Wert Harrisburg PA
6 Indiana Jones Sellmer Jeffersonville IN
7 Mike Doerflinger Slippery Rock PA
8 Gavin Grime Archbold OH

Cadet   135

Place First Name Last Name City State
1 Gage Grunden Jr Defiance OH
2 Kendall Coleman Monee IL
3 Trent Johnson Vine Grove KY
4 BJ Bailey Park Forest IL
5 Sean O'Hearon Albion MI
6 Zackrey Wilkins Mt. Juliet TN
7 Sammy DePrez Hilton NY
8 Tayler Steele Waynesville OH

Cadet   140

Place First Name Last Name City State
1 Moises Guillen Perrysburg OH
2 Reece Hughes Brighton MI
3 Coby Moore Pinconning MI
4 Colt Yinger Nelsonville OH
5 Elijah Perkins Miamisburg OH
6 Baan Rachel Monee IL
7 Sami Ayoub Dublin OH
8 Conor Beard North Olmsted OH

Cadet   145

Place First Name Last Name City State
1 Kam Bush Wyoming MI
2 Gabe Bechtol Tecumseh MI
3 Brian Case Davison MI
4 Robbie Holley Glenwood WV
5 Joe Muzzin Riverview MI
6 Joey Glass Maryland Heights MO
7 Nick DeSimone Warren PA
8 Jae Gordon Aliquippa PA

Cadet   152

Place First Name Last Name City State
1 Trevor Patterson Oakley MI
2 Garrett Young Delaware OH
3 Max Wright Delaware OH
4 Noah Clary Upper Sandusky OH
5 Larry Grapo Highland Hts. OH
6 Gerad Bott Midland MI
7 Diion Leavell Crofton KY
8 Jared Branch Louisville KY

Cadet   160

Place First Name Last Name City State
1 TJ Lambiotte Mineral Wells WV
2 Jordan Rader Amboy IN
3 Austin Mullen Hudson OH
4 Damon Smith Mount Juliet TN
5 Bailey Coates Powhatan VA
6 Zach Altman Napoleon OH
7 Benjamin Davenport Chillicothe OH
8 Nicholas Darling Cleveland OH

Cadet   171

Place First Name Last Name City State
1 Brandon Whitman Dundee MI
2 CJ Cook Kenton OH
3 Blaze Kansco Canonsburg PA
4 Hayden Schultz Frederick MD
5 Daniel Beemer Ottawa OH
6 Tyler Moore Three Rivers MI
7 Tyler Stein Canfield OH
8 Brady Repasky Gettysburg PA

Cadet   200

Place First Name Last Name City State
1 Mason Parris Lawrenceburg IN
2 Blake Barrick Carlisle PA
3 Noah Bushman Bent Mountain VA
4 Zach Elam Kansas City MO
5 Cody Howard Berea OH
6 Jud Ramage Senecaville OH
7 Johnny Shafer St. Paris OH
8 Collin Funkhouser Coraopolis PA

Cadet   242

Place First Name Last Name City State
1 Max Darrah Foristell MO
2 Isaac Reid Avonmore PA
3 Ryan Stewart Lititz PA
4 Truman Ross Soddy Daisy TN
5 Sean Lipscomb Vermilion OH
6 Matt Surma Shelby Township MI
7 Michael Mattison Brockport NY
8 Donovan McCollister Nelsonville OH

Elite

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Elite   112

Place First Name Last Name City State
1 Louie Hayes Orland Park IL
2 Hunter Lucas Cridersville OH
3 Brakan Mead Powell OH
4 Mikie Klein Louisville KY
5 Ronald Stewart Richmond Heights MO
6 Vince Mancini Boardman OH
7 Kobe Cunningham Lima OH
8 Austin Jones Ephrata PA

Elite   118

Place First Name Last Name City State
1 Theo Powers Mexico NY
2 Romelle Person Richmond Heights MO
3 Chase Craft Englewood OH
4 Jordan Gessner Lewisburg PA
5 DJ Skiba Brunswick OH
6 Drew Hutchinson Clio MI
7 Ethan Maxwell Knoxville TN
8 Domenic Carfagna Westerville OH

Elite   125

Place First Name Last Name City State
1 Alex Martinez Petersburg MI
2 George Clemens IV Wayne Trace OH
3 KJ Fenstermacher Bethlehem PA
4 Carmen Ciotti Erie PA
5 Zack Donathan Mason OH
6 Andrew McFarland Harker Heights TX
7 Nick Henneman Oregon OH
8 Aaron Ehrgott Meadville PA

Elite   132

Place First Name Last Name City State
1 Dylan Duncan Winfield IL
2 Kanen Storr Mason MI
3 Triston Rodriguez Plymouth IN
4 Lamont Cannon Detroit MI
5 Douglas Gudenburr Finleyville PA
6 Carlo Marceau Macomb MI
7 Conner Ziegler Oxford OH
8 Jacob Boldman New Vienna OH

Elite   139

Place First Name Last Name City State
1 D.J. Fehlman Warren PA
2 Kolt Radaz Freeland MI
3 Trey Harman Tornado WV
4 Luke Mendicino Granville OH
5 Kody Komara Rochester PA
6 AJ Bindner Louisville KY
7 Jonny Wheeler Northwood OH
8 Kris Volpe Powell OH

Elite   146

Place First Name Last Name City State
1 Jarrad Lasko Madison OH
2 Ryan Ford Bradford OH
3 Dylan Stocker Indianapolis IN
4 Matt Sicurella Cincinnati OH
5 Sid Ohl Ashland OH
6 Ty Jasman Canton MI
7 Drew Nicholson Eads TN
8 Brennan Joseph Louisville OH

Elite   153

Place First Name Last Name City State
1 Joseph Koontz Marshallville OH
2 Ryan Kaminski North Canton OH
3 Wade Hodges Wauseon OH
4 Tim Rooney Columbus OH
5 Trey Grenier Powell OH
6 Hunter Jones Hansford WV
7 Logan Vish Howell MI
8 Connor Borton Lewis Center OH

Elite   160

Place First Name Last Name City State
1 Luke Fortuna Glen Ellyn IL
2 Nino Bonaccorsi Bethel Park PA
3 Andrew Shomers Niagara Falls NY
4 Mike Binns Lebanon TN
5 Hunter Gasper AuGres MI
6 Keller Watkins McKean PA
7 Jacob Spino Independence OH
8 Joey Sanchez St. Paris OH

Elite   171

Place First Name Last Name City State
1 Xavier Montalvo Wood Dale IL
2 Matt Mills Grand Rapids MI
3 Devin Skatzka Lenox MI
4 Donny Mandell Maybee MI
5 Matt McFarland Belmont OH
6 Carter Davidson Delaware OH
7 John Penfold Metamora MI
8 Nate Walden Springfield OH

Elite   190

Place First Name Last Name City State
1 Drew Phipps Irwin PA
2 Casey Cornett Erlanger KY
3 Tre Campbell Wauseon OH
4 Michael Mahon Pittsburgh PA
5 Josiah Harrell Pataskala OH
6 Tytus Collins Waynesville OH
7 Lucas Staten Mount Vernon OH
8 Chris Martinez Delaware OH

Elite   220

Place First Name Last Name City State
1 Floyd Rogers Green OH
2 Erik Hobbs Peru IN
3 Evan Ellis Greentown IN
4 Lamin Kandeh Delaware OH
5 Roy Foster Canton MI
6 Mitchell Mariacher Elma NY
7 David Dowell Hendersonville TN
8 Zak Wilkins Flushing MI

Elite   285

Place First Name Last Name City State
1 Brendan Furman Canonsburg PA
2 Adrian Vuksani Macomb MI
3 Ova Venters Trenton OH
4 Drew Phelps North East PA
5 Logan Townsend Talbott TN
6 Tucker Davis Corryton TN
7 Kirk Dougherty Auburn PA
8 Drew Hoskinson Zanesville OH

Open Division (Post High School)

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Open Division (Post High School)   125

Place First Name Last Name City State
1 Tristan Buxton Washington PA
2 JR Hernandez Lexington KY
3 Jamie May Waynetown IN
4 David Hernandez Lexington KY
5 Michael Huspen Eau Claire MI
6 Sal Jafarace Conneaut OH
7 Trevor Starr South Lyon MI

Open Division (Post High School)   135

Place First Name Last Name City State
1 Josh Wimer Grove City OH
2 Mac Miller Versailles KY
3 Zach Swarrow Fredericktown PA
4 Ben Sellars Springfield OH
5 Gordan Bieber Butler PA
6 Michael Miles Willoughby OH
7 Brad Werth Bemus Point NY

Open Division (Post High School)   145

Place First Name Last Name City State
1 Joe Kemmerer Del Rio TN
2 Kenny Tarpley Finleyville PA
3 Malachi Krenzelak Eighty Four PA
4 Brandon Griffin Erie MI
5 Filippo Crivelli Clinton PA
6 Vinny Punzone Huntington Station NY
7 Grant Martsolf Mishawaka IN
8 Danny Kapraun Flint MI

Open Division (Post High School)   155

Place First Name Last Name City State
1 Tyler Alsip Norwood OH
2 Ryen Nieman Freeland MI
3 Eric Wolfe University Heights OH
4 Nick Burg Richmond MI
5 Mike Kessler Bay City MI
6 Jimmy Henderson Monroeville PA
7 Edward Holland Seymour TN
8 Jordan Munro Shepherd MI

Open Division (Post High School)   165

Place First Name Last Name City State
1 Garett Edwards Richmond MI
2 Jaylyn Bohl Kalamazoo MI
3 Devan Teaster Townsend TN
4 Matt Humes Saegertown PA
5 Cody Wimer Grove City OH
6 Matthew Woodring Orient OH
7 Ty Haines New Bethlehem PA
8 Marc Babcock Ripley NY

Open Division (Post High School)   175

Place First Name Last Name City State
1 Hudson Harrison McKean PA
2 Eric Cubberly Pemberville OH
3 Nate Ross Egg Harbor City NJ
4 Cody Houppert Castorland NY
5 Nico Graziani Youngstown OH
6 Ulysses Davis Washington PA
7 Louis Crawford Meadville PA
8 Lucas Poyser Louisville OH

Open Division (Post High School)   190

Place First Name Last Name City State
1 Anthony Bonaventura Commack NY
2 Ethan Sherertz St. Louis MO
3 Adam Muradov Dayton OH
4 Tyler Hughes Brunswick OH
5 Bill Poyser Louisville OH
6 Travis Hussey Defiance OH
7 Jared Mesiti Brockport NY
8 Ryan McFanin Plainwell MI

Open Division (Post High School)   220

Place First Name Last Name City State
1 Dominique Walker Romulus MI
2 Andy Lamancusa Salem OH
3 Nick Girlie New Bavaria OH
4 DeLane King Newark OH
5 Trevor Beiter Erie PA
6 Chris Nocchi Waverly NY
7 Miguel Pereira Niagara Falls NY

Open Division (Post High School)   285

Place First Name Last Name City State
1 Will Porter Willoughby OH
2 Josh McInturff Louisville OH
3 Darian Holmes Brownstown MI
4 Devin King Thornville OH
5 Antonio Zapata Oregon OH
6 Jeffrey Poland Oscoda MI
7 Ryan Mattison Brockport NY
8 Luke Patterson New Hudson MI