Bantam

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Bantam   40

Place First Name Last Name City State
1 Cadell Lee Fredericksburg VA
2 Aiden Hartman Shickshinny PA
3 Thomas Crumpler III Niagara Falls NY
4 Braddock King Belding MI
5 Mason Shields Knoxville TN
6 Gabe Swann Carrollton GA
7 Jonny Baiano Bridgeville PA
8 Zoey Jewett Watertown NY

Bantam   45

Place First Name Last Name City State
1 Dallas Russell Lawrenceville GA
2 Talan Parsons St. Johns MI
3 Eddie Radecki Newark DE
4 Charlie Colantonio Washington PA
5 Morgon Corwine Brunswick MD
6 Mitchell Bitting Dallas GA
7 Konner Lambers Cincinnati OH
8 Mason Wright Daisytown PA

Bantam   50

Place First Name Last Name City State
1 Neal Krysty Powell OH
2 Gunner Andrick Letart WV
3 Jackson Blum Lawton MI
4 Easton Culver Fenton MI
5 Trenton Rodgers Titusville PA
6 Blake Boyer Kennett Square PA
7 Brody Gobbell Hermitage TN
8 Abe Hermes Milan OH

Bantam   55

Place First Name Last Name City State
1 Moses Eads Tornado WV
2 Jack Mills Carleton MI
3 Haakon Peterson Hollandale WI
4 Hunter Durham Seaford DE
5 Reese Stephen Barnesville OH
6 Bo Bassett Windber PA
7 Rece Dibert Martinsburg PA
8 Jared Johnston Cincinnati OH

Bantam   60

Place First Name Last Name City State
1 Brock Durbin Polk OH
2 Aiden Kennedy Commercial Point OH
3 Joseph Sanderfer Jr. Columbia Station OH
4 Luke Dunlap Oakdale PA
5 Geno Calgaro Canonsburg PA
6 CT Younts Manchester MI
7 Max Nevlin Matawan NJ
8 Trent Hoover Cresson PA

Bantam   65

Place First Name Last Name City State
1 Reid Gills Annapolis MD
2 Jacob Stephenson Waynesburg PA
3 Devin Farley Grand Rapids OH
4 Easton Phipps Goodrich MI
5 Aaron Riner Cumming GA
6 Trenton Bush Ravenswood WV
7 Max Macklem Goodrich MI
8 Casey Engle Lowell MI

Bantam   72

Place First Name Last Name City State
1 Logan Niceswanger Stockport OH
2 Kasey Kruszewski Erie PA
3 Alex Mattingly Dry Ridge KY
4 Evan Wingrove Ringgold GA
5 Keith Miller Jamestown NY
6 Brock Rhoades Smyrna DE
7 Gage LaPlante Wheatfield NY
8 Malakai Longieliere Norwood OH

Bantam   80

Place First Name Last Name City State
1 Evan Rizzo Independence OH
2 Dylan Pitzer Acme PA
3 Jalen Terry-Winston Newport News VA
4 Hamzilla Merrick Ransomville NY
5 Joseph Palermo Pittsburgh PA

Bantam   95

Place First Name Last Name City State
1 Garrett Gatke Hanover IN
2 Mason Maring Westfield NY
3 Christian Harris Cincinnati OH
4 Daisy Hill Standish ME

Midget

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Midget   48

Place First Name Last Name City State
1 Dean Houser Gap PA
2 Vinny Kilkeary Greensburg PA
3 Nathan Desmond Wind Gap PA
4 Jace Gessner Lewisburg PA
5 Tanner Mizenko McDonald PA
6 Seth Snuffer Beckley WV
7 Ky Szewczyk Waynesburg PA
8 Andrew Binni Canonsburg PA

Midget   52

Place First Name Last Name City State
1 Wyatt Richter Broadview Heights OH
2 Noah Nininger Boones Mill VA
3 Davis Motyka Kingston PA
4 Dylan Pennekamp Cincinnati OH
5 Jaden Crumpler Niagara Falls NY
6 Matt Schultheis Freedom PA
7 Gunner Havens Ashville OH
8 Patrick Androsik Bay Village OH

Midget   56

Place First Name Last Name City State
1 Braeden Davis Belleville MI
2 Luke Poore New Castle DE
3 Hunter Johnson Lewistown PA
4 Malahki Brooks Mansfield OH
5 Spencer Moore Cold Spring KY
6 Drew Heethuis Linden MI
7 Jaden Pepe West Pittston PA
8 David McClelland Johnstown OH

Midget   60

Place First Name Last Name City State
1 Dylan Gilcher West Bloomfield MI
2 Matthew Serwatka Pittsburgh PA
3 Chapman McKown Norman OK
4 Bo Pfeiffer Roanoke VA
5 Louden Stradling Grand Rapids MI
6 Hunter Gould Linesville PA
7 Cameron Morgan Pennsville NJ
8 Gabe Golden Greensburg PA

Midget   64

Place First Name Last Name City State
1 Meyer Shapiro Woodbine MD
2 Carson Alberti Hamburg NY
3 Caden Horwath Swartz Creek MI
4 Julien Griffith Marion OH
5 Ethan Birden Columbus OH
6 Conner Kleinberg Springboro OH
7 Zander Graham Commercial Point OH
8 Elliot Alessia Uniontown OH

Midget   68

Place First Name Last Name City State
1 Gage Wright Parkersburg WV
2 Ty Watters Imperial PA
3 Solomon Dubler Irvona PA
4 Mac Church Waynesburg PA
5 Tucker Kaufman Millersburg OH
6 Owen Payne Otisville MI
7 Riley Finck Carrollton VA
8 Kayden Kralik Fremont OH

Midget   72

Place First Name Last Name City State
1 Nathan Roth Latrobe PA
2 Kelin Laffey Mars PA
3 Kamron Davenport Pontiac MI
4 Jarrett Hornish Oakwood OH
5 Kam Hughes Piqua OH
6 Brock Kehler Morgantown WV
7 Vitali Daniels Eighty Four PA
8 Michael Eckelberry Thornville OH

Midget   76

Place First Name Last Name City State
1 Cyrus Traugh Parkersburg WV
2 Nico Taddy McDonald PA
3 Rune Lawrence Perryopolis PA
4 Justin Griffith Pennsville NJ
5 Landen Moss Monroe GA
6 Joey Blaze Toledo OH
7 Dakota Forgash Bay City MI
8 Trevor Pettit Amity PA

Midget   80

Place First Name Last Name City State
1 Jayden Scott West Henrietta NY
2 Dylan Newsome Columbus OH
3 Isaiah Wright Douglassville PA
4 Evan Herriman Flint MI
5 Brian Bielec Grand Island NY
6 Kent McCombs Manchester MI
7 Caden Stout Saint Clairsville OH
8 Mason Michael Orangeville PA

Midget   85

Place First Name Last Name City State
1 Derek Raike Point Pleasant WV
2 Carlos LeVally Oregon OH
3 Kyle Snider Barberton OH
4 Chase Kern Fenton MI
5 Alex Marshall Sewell NJ
6 Wyatt Schmucker Latrobe PA
7 Brody Evans Dilliner PA
8 Dillon Smith Norwalk OH

Midget   92

Place First Name Last Name City State
1 Colby Price Point Pleasant WV
2 Ashton Davis Seymour TN
3 Tayton Britton Sissonville WV
4 Wyatt Barzak Conneaut Lake PA
5 Dylan Russo Lewis Center OH
6 Ryan Hamer Belle vernon PA
7 Noah Casto Widen WV
8 Kevin Daskavitz Lockport NY

Midget   100

Place First Name Last Name City State
1 James Troop III Erie PA
2 Chris Karr Reynoldsburg OH
3 David Pierson Phillipsburg NJ
4 Brady Benson Goodrich MI
5 James Marvin Smithfield PA
6 Jacob Brocht Saginaw MI
7 Kaden Phares Paulding OH
8 Seth Anderson Charleston WV

Midget   115

Place First Name Last Name City State
1 Logan Ramadan Grand Island NY
2 Liam Buffington Lykens PA
3 Hunter Winchell Bay City MI
4 Dawson Land Sullivan IN
5 Herman Wooten III Niagara Falls NY
6 Jordan White Pittsburgh PA
7 Chris Gross Jr. Brookville OH

Midget   130

Place First Name Last Name City State
1 Noah Foster Madison IN
2 Cole Lunger Brockway PA

Junior

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Junior   56

Place First Name Last Name City State
1 Nic Allison Lewistown PA
2 Ramrod Mutschler Lowell MI
3 Bo DiJulius Aurora OH
4 Braxton Fries-Appello Easton PA
5 Graham Blood Gloucester VA
6 Justin Sampson Cadiz OH
7 Dru Martin Clarkston MI

Junior   60

Place First Name Last Name City State
1 NaSir Wilkinson Gambrills MD
2 Shane Nelson Newton NJ
3 Cameron Allen Indianapolis IN
4 Drake Cerny Waldo OH
5 Seth Wright Claysville PA
6 Chase Liardi Massapequa NY
7 Jace Schafer Marion NY
8 Ashton Sadowski Oakdale PA

Junior   64

Place First Name Last Name City State
1 Joseph Manno Lodi NJ
2 Kurtis Phipps Irwin PA
3 Dylan Bruce Elizabeth PA
4 Evan Maag Bethlehem PA
5 Brenden Barnes Chester VA
6 Pito Castro Broadview Hts. OH
7 Austin Fietz Maybee MI
8 Blake Boyers Fairmont WV

Junior   68

Place First Name Last Name City State
1 Riley Bettich St. Joseph MI
2 Cael Woods Lakeville OH
3 Erik Roggie Smithfield VA
4 Damion Ryan Centerville OH
5 Ben Sponseller Uniontown OH
6 Nicolas Willingham Aurora OH
7 Richard Delsanter Mentor OH
8 Eli Knight Calhoun GA

Junior   72

Place First Name Last Name City State
1 Conner Redinger Aliquippa PA
2 Logan Ours Wellsville OH
3 Damon McGee Jr. Stafford VA
4 Garrison Dendy Chickamauga GA
5 Nick Vafiadis Midlothian VA
6 Carter Smith Palmyra MO
7 Jacob Grandstaff Burlington KY
8 Jacob Gardner Canonsburg PA

Junior   76

Place First Name Last Name City State
1 Dominick Lomazzo Dundee MI
2 T.J. Daugherty Hazel Park MI
3 Cooper Pontelandolfo Marlton NJ
4 Lucas Uliano Nolensville TN
5 Cooper Flynn Seymour TN
6 Trent Schultheis Freedom PA
7 Jake Sinn Ballwin MO
8 Bryce Hepner Avon OH

Junior   80

Place First Name Last Name City State
1 Khyler Brewer Kansas City MO
2 Gabriel Slate Chester VA
3 Peyten Kellar Cutler OH
4 Alex Strashinsky Whippany NJ
5 Michael Cetta Wyckoff NJ
6 Nolan Lear Orangeville PA
7 Antwaun Burns Washington Court House OH
8 Caleb Galloway Hornell NY

Junior   85

Place First Name Last Name City State
1 Jaxon Smith Rockmart GA
2 Stoney Buell Temperance MI
3 Ethan Ferro Whitney Point NY
4 Titan Johnson Amanda OH
5 Logan Messer Norton OH
6 Gene Quodala Leesburg VA
7 Justin McDougald Niagara Falls NY
8 Connor O'Neill Green Brook NJ

Junior   90

Place First Name Last Name City State
1 Josh Edmonds Hazel Park MI
2 Jimmy Colley III Otisville MI
3 Marques McClorin Meadville PA
4 Jorden Douglass Attica IN
5 Connor Gaynor Frankfort IL
6 Hunter Cottingham Russiaville IN
7 Josh Pietarila Knoxville TN
8 Jackson Gray Mt. Lebanon PA

Junior   95

Place First Name Last Name City State
1 Andrew Donahue Powell OH
2 Clayton Ulrey Grantville PA
3 Chase Yost Georgetown KY
4 Matt Arcioulo Bethlehem PA
5 Anthonie Taylor Grand Rapids MI
6 Tyler Ross Lawson MO
7 Walker Uhl Killbuck OH
8 Patrick Barrett Cincinnati OH

Junior   100

Place First Name Last Name City State
1 Rocky Elam Kansas City MO
2 Cole Spencer Gibsonia PA
3 Shawn Higgins Erie PA
4 Keagen Case Boonville NY
5 Walker Stephenson Simpsonville SC
6 Nick Delp New Kensington PA
7 Aiden Warren Indianapolis IN
8 Quaid Wilkins Flushing MI

Junior   110

Place First Name Last Name City State
1 Ethan Hatcher Brecksville OH
2 Connor Clark Mechanicstown OH
3 Greyden Penner Kansas City MO
4 Joe McNeil Clifford MI
5 Chase Patterson Meadow Bridge WV
6 Cole Karpinski Greenville PA
7 Caylan Hinton Cincinnati OH
8 Preston Zachman Elysburg PA

Junior   125

Place First Name Last Name City State
1 Marcus Zullo Pickerington OH
2 Noah Brown Rupert WV
3 Jeffrey Harley New Holland PA
4 Anthony Rizzo Independence OH
5 Gavin Quiocho Parkersburg WV
6 Juwan Vines Goodrich MI
7 Caleb Hartley Poca WV
8 Logan Young Clio MI

Junior   140

Place First Name Last Name City State
1 Adam Claxton Warren NJ
2 Danny Stradley Marcus Hook PA
3 Bo Kite Glen Allen VA
4 Riley Kemper Burgettstown PA
5 Antonio Burns Washington Court House OH
6 David Harper Philo OH
7 Logan Johnson Butler IN
8 Johnny Meyers Monessen PA

Junior   160

Place First Name Last Name City State
1 Cole Deery Glen Mills PA
2 Klevin Mici Bay Village OH
3 Ben Lambert Romney WV
4 DJ Moehring McKeesport PA
5 Cael Black Warren PA
6 Jesse Hill Standish ME
7 Tommy Reynolds Baker WV

Junior   200

Place First Name Last Name City State
1 Xavier Diaz Cleveland OH
2 Steven Kolcheff Hartland MI
3 Chase Leeper Butler IN
4 Blake Amy Clio MI
5 Ty Stevenson Eaton OH
6 JT Orahood Galloway OH

School Boy

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

School Boy   68

Place First Name Last Name City State
1 Jason Mayes Jefferson OH
2 Mitch Herren Columbus OH
3 Hunter Assenmacher Ida MI
4 Larry Melchionda Whippany NJ
5 Alex Cottey Indianapolis IN
6 Andrew Chambal Millington MI
7 Riley Wertz Springfield MO
8 Jace Astorga Westchester IL

School Boy   72

Place First Name Last Name City State
1 Wil Guida Rockaway NJ
2 Matthew Mayer Bethlehem PA
3 Dustin Norris Middletown OH
4 Andrew Hughes Potterville MI
5 Brandon Holt Elkview WV
6 Domenico DiGena Mendham NJ
7 Tyler McKeefery Knoxville TN
8 Lucian Brink Coshocton OH

School Boy   76

Place First Name Last Name City State
1 Anthony Clark East Hanover NJ
2 Greg Diakomihalis West Henrietta NY
3 David Stepanian Macomb MI
4 Nick Sabin Mentor OH
5 William Burgess Union City PA
6 Mason Spears New Kensington PA
7 Jordan Austin Flat Rock MI
8 Christian Fisher Lewistown PA

School Boy   80

Place First Name Last Name City State
1 Ryan Garlitz Manchester MA
2 Nickolas Alayan Macomb MI
3 Gabe Willochell Greensburg PA
4 Scotty Richter Broadview Heights OH
5 Wade Monebrake Eaton OH
6 Collin Yinger Nelsonville OH
7 Avery Bassett Middleburg PA
8 Dan Rankin Townsend DE

School Boy   84

Place First Name Last Name City State
1 Travis Ford-Melton Monee IL
2 Cayden Rooks Columbus IN
3 Joshua Saunders St. Louis MO
4 Angelo Rini Kirkland OH
5 Cole McComas East Liverpool OH
6 Jason Geyer Cranberry Township PA
7 Tanner Rohaley Washington PA
8 Frankie Bonura Moon Township PA

School Boy   88

Place First Name Last Name City State
1 Sam Hillegas Pittsburgh PA
2 Manzona Bryant Columbus OH
3 Bryce Andonian Kirkland OH
4 George Coleman Pittsgrove NJ
5 Jake Schoenegge Columbus IN
6 Jacob Ealy Hopewell PA
7 Eli Dickens Evansville IN
8 Devan Hendricks Jamestown OH

School Boy   92

Place First Name Last Name City State
1 Patrick Gould East Stroudsburg PA
2 Luke Martin Washington WV
3 Jordan Hamdan Hudson MI
4 Louis Newell Cranberry Township PA
5 Jake Canitano Solon OH
6 Ben Kamali Lansing MI
7 Caleb Haynes Saint Albans WV
8 Jackson Erb Green Lane PA

School Boy   96

Place First Name Last Name City State
1 Kevon Davenport Pontiac MI
2 Bronson Garber Lykens PA
3 Austin Boone Ada MI
4 Colby Morris Waynesburg PA
5 Seth Fillers Elkridge MD
6 Cody Walsh Cherry Hill NJ
7 Brandon Meredith Limerick PA
8 Blake Michels Cleves OH

School Boy   100

Place First Name Last Name City State
1 Joshua Humphreys Winfield WV
2 Gio DiSabato Hilliard OH
3 Michael North Wadsworth OH
4 Graham Rooks Columbus IN
5 Jordan Ward Goshen OH
6 Collin Wickramaratna Marlton NJ
7 Eric Warren Allison Park PA
8 Sam Sallot Erie PA

School Boy   105

Place First Name Last Name City State
1 Max Shaw Jefferson Hills PA
2 Mark Salvatore Gibbstown NJ
3 Cameron Amine Brighton MI
4 Bradley Bitting Dallas GA
5 Dylan Sealey Thomasville NC
6 Josh Mason New Ringgold PA
7 Hunter Taylor Coal City WV
8 Ethan Kelly Johnstown PA

School Boy   110

Place First Name Last Name City State
1 Devin Schwartzkopf St. Charles MO
2 Nicky Cabanillas Whippany NJ
3 Alec Sampson Wrightsville Beach NC
4 Devin Rivet East Providence RI
5 Bodee Tolbert Duncannon PA
6 Earl Blake Woodbine MD
7 Ryan Moore Cold Spring KY
8 Alex Hart Midway WV

School Boy   115

Place First Name Last Name City State
1 Justin McCoy New Paris PA
2 Leno Ciotti Erie PA
3 Blake Baker Hickory NC
4 AJ Mutschler Lowell MI
5 Robert Weber Grandview MO
6 Noah Teague Albion MI
7 Kendall Coleman Monee IL
8 Dimitri Pihiou Canonsburg PA

School Boy   120

Place First Name Last Name City State
1 Malcolm Robinson Culpeper VA
2 Jacob Lagoa Ashtabula OH
3 Carter Starocci Erie PA
4 JR Colom Dunkirk NY
5 Hunter Hohman North Branch MI
6 Gavin Grime Archbold OH
7 Nick Montalbano Cranberry Township PA
8 Dante Flati Aliquippa PA

School Boy   126

Place First Name Last Name City State
1 David Cumberledge Geneva OH
2 Ricky Cabanillas Whippany NJ
3 A.J. Wilson New Providence PA
4 Carnell Andrews Johnstown PA
5 Peyton Hearn Conneayt Lake PA
6 Dalton Duncan Indianapolis IN
7 Cal Stefanko Davison MI
8 Noah Bailey Poca WV

School Boy   133

Place First Name Last Name City State
1 Tyler Craig Kansas City MO
2 Brayden Kessler Saginaw MI
3 George Worthy Logan Township NJ
4 Cal McAvoy Dundee MI
5 Hugo Villarreal Gibsonburg OH
6 Zack Leahey Swanton OH
7 Christos Avgeros Henrico VA
8 Juan Castillo Defiance OH

School Boy   140

Place First Name Last Name City State
1 Brian Case Grand Blanc MI
2 Michael Muron Freedom PA
3 Tyler Speelman Glouster OH
4 Arron Gilmore Burton MI
5 Chris Langguth Ravenna OH
6 Nick Crawford Canfield OH
7 Honour Kline Goodrich MI
8 Zak Crissman Cuyahoga Falls OH

School Boy   150

Place First Name Last Name City State
1 Domenic DiPietro Solon OH
2 John Nash III Triadelphia WV
3 Braxton Amos Mineral Wells WV
4 Lucas Davison Chesterton IN
5 Diion Leavell Crofton KY
6 Caleb Blake Tipp City OH
7 Julian Gorring Erie PA
8 Zach Kincaid Mentor OH

School Boy   160

Place First Name Last Name City State
1 Samuel Stith Gaithersburg MD
2 Zachary Brown Culpeper VA
3 Kyle Smith Hendersonville TN
4 Andrew Balukas Easton PA
5 Hudson Jump Columbus OH
6 Dustin Swisher Augusta WV
7 Cameron Sauerwein Cincinnati OH
8 Parker Harvey Pleasantville PA

School Boy   175

Place First Name Last Name City State
1 Ian Malesiewski North East PA
2 Tyler Moore Three Rivers MI
3 Henry Lagasse Londonderry NH
4 Kadin Kulmer Crestwood KY
5 Lukas Reiner Swanton OH
6 Donovan McCollister Nelsonville OH

School Boy   205

Place First Name Last Name City State
1 Johnny Shafer Dayton OH
2 Johnathan Birchmeier Ashburn VA
3 Zack Charlesworth Mount Pleasant PA
4 Louden Haga Mineral Wells WV
5 Derick Bowman Lancaster OH
6 Brent Booth Midland MI
7 Brock Kimble Austintown OH
8 Caleb Bates Locust Grove OK

School Boy   240

Place First Name Last Name City State
1 CJ McCrimmon Sandusky OH
2 Matt Carr Meadville PA
3 Thomas Mukai Fairfax VA

Cadet

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Cadet   85

Place First Name Last Name City State
1 Chaise Mayer Warren MI
2 AJ Geyer Fenton MI
3 Stuart Massa Saginaw MI
4 Donald Miller Canonsburg PA

Cadet   92

Place First Name Last Name City State
1 Greg Baum Bear DE
2 Jacob Edwards Sidney OH
3 Tim Tusick Strongsville OH
4 Gage Griffith Wakeman OH
5 Wyatt Willis Fulton NY

Cadet   100

Place First Name Last Name City State
1 Jake Bell Rochester NY
2 Zach Glenn Bethlehem PA
3 Elijuh Weaver Clinton Township MI
4 Max Shepherd Phoenixville PA
5 Drew Schafer Marion NY
6 Tyler Wissel Medina OH
7 Chase Beecher Clio MI
8 Joe Wright Akron OH

Cadet   105

Place First Name Last Name City State
1 Paul Konrath Mount Vernon IN
2 Brakan Mead Powell OH
3 Micah Visuwan Perkasie PA
4 Caleb Brooks Canal Winchester OH
5 Alex Rhine Mechanicsburg OH
6 Wyatt Miller Berne IN
7 Lukus Stricker Rootstown OH
8 Tyler McKinney Erie PA

Cadet   110

Place First Name Last Name City State
1 Jake Cherry Harrisburg PA
2 Zach Beckner Stephens City VA
3 Jared Donahue Vienna WV
4 Brett Kaliner West Chester PA
5 Theo Powers Mexico NY
6 Drew Hutchinson Clio MI
7 Justin Portillo Clarion IA
8 Bayne Gordon Berryville VA

Cadet   115

Place First Name Last Name City State
1 Joshua Portillo Clarion IA
2 Trace Kinner Mullica Hill NJ
3 Austin Hertel Rochester NY
4 Triston Lara Fort Dodge IA
5 Harry Feuer Highland Heights OH
6 Casey Ragle Norwood OH
7 Ellis Popiolkowski Canonsburg PA
8 Troy Keller North Tonawanda NY

Cadet   120

Place First Name Last Name City State
1 Yianni Diakomihalis West Henrietta NY
2 Tanner Smith New Carlisle OH
3 Tito Colom Dunkirk NY
4 PJ Crane Horsham PA
5 Luke Wymer North Canton OH
6 Andrew Wert Harrisburg PA
7 Nick Leschinger Goodrich MI
8 Drew Marten Tecumseh MI

Cadet   125

Place First Name Last Name City State
1 Dakota Thevel High Ridge MO
2 Bryan LaVearn Ortonville MI
3 Colt Yinger Nelsonville OH
4 Ruger Goeltzenleuchter Payne OH
5 Austin Victor Mentor OH
6 Connor Cambron Louisville KY
7 Vinny DelliGatti Haddon Twp. NJ
8 DJ Skiba Brunswick OH

Cadet   130

Place First Name Last Name City State
1 Seth Hogue Masury OH
2 Faris Messai Greenville PA
3 Tanner Altobelli New Bethlehem PA
4 Zack Wilkens Mt. Juliet TN
5 Kody Komara Rochester PA
6 Emerson Block Marion NY
7 Johnny Mott Hadley PA
8 Payne Guilliams Jackson MO

Cadet   135

Place First Name Last Name City State
1 Joseph Koontz Marshallville OH
2 Adam Whitmore Barboursville WV
3 Ethan Dendy Chattanooga TN
4 Trey Harman Tornado WV
5 Isaac Collier Sagamore Hills OH
6 Ben Stahlman House Springs MO
7 Cameron Swick Gasport NY
8 Aidan Pierobon Rochester Hills MI

Cadet   140

Place First Name Last Name City State
1 David Carr Lexington KY
2 Jake Ruberg Lawrenceburg IN
3 Dylan West Rineyville KY
4 Brady Emerson La Grange KY
5 Noah Warren Indianapolis IN
6 Owen Donovan Chesterfield MI
7 Jordan Renforth Poland OH
8 Kyle Homet Waynesburg PA

Cadet   145

Place First Name Last Name City State
1 Kaleb Romero Mechanicsburg OH
2 Nick Monico Meadville PA
3 Jarod Verkleeren Perryopolis PA
4 Nino Bonaccorsi Bethel Park PA
5 Paul Hutton Rockville MD
6 Dustin Gross Dearborn Heights MI
7 Brett Johnson Indianapolis IN
8 David Crawford Canfield OH

Cadet   152

Place First Name Last Name City State
1 Jimmy Saylor Easton PA
2 Max Andreoni Frankfort KY
3 Mario Graziani Boardman OH
4 Brian Shermeyer Gettysburg PA
5 Adam Fish Erie PA
6 Micah Kusturiss Eighty Four PA
7 Trey Grenier Powell OH
8 David Heath Green OH

Cadet   160

Place First Name Last Name City State
1 Brandon Whitman Dundee MI
2 Blaze Kansco Cannonsburg PA
3 Kane Williams Clio MI
4 Cade Moisey Northampton PA
5 Seth Thomas Hamilton OH
6 Ethan DiRenzo Easton PA
7 Hunter Gasper Au Gres MI
8 Jared Torch Dover OH

Cadet   171

Place First Name Last Name City State
1 James Handwerk Medina OH
2 Johnny Penfold Goodrich MI
3 Eli Grape Pittsburgh PA
4 Noah Adams Coal City WV
5 Max Emerson La Grange KY
6 Drew Moore Eaton OH
7 Kolten Dillon Gratis OH
8 Sage Smart Platte City MO

Cadet   200

Place First Name Last Name City State
1 Luke Ready Howell MI
2 Aaron Naples Brunswick OH
3 Wyatt Harden Hadley MI
4 Michael Hughes Fairview PA
5 Mike Mahon Pittsburgh PA
6 Caleb Heddy Goodrich MI
7 Dylan Hinton Wayne OH
8 Max Wilkinson Canton MI

Cadet   242

Place First Name Last Name City State
1 Dan Perry Lapeer MI
2 Cole Rickert Transfer PA
3 Josh Lind Southwest PA
4 Floyd Rogers Uniontown OH
5 Kawaun DeBoe Erie PA
6 Austin Hagerman Bluff City TN
7 Eric Conquest Milford MI

Elite

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Elite   112

Place First Name Last Name City State
1 Jarrett Reisenbichler Jackson MO
2 Hunter Lucas Cridersville OH
3 Michael Higley Cassopolis MI
4 Jack Fallon Versailles KY

Elite   118

Place First Name Last Name City State
1 Tucker Hurst Versailles KY
2 Chris Wolf Westmont NJ
3 Aaron Ehrgott Meadville PA
4 Jordan Gessner Lewisburg PA
5 Tristan Buxton Washington PA
6 Dee Hall Flint MI
7 Lamont Cannon Hazel Park MI
8 Grant Morrison Brighton MI

Elite   125

Place First Name Last Name City State
1 Alex Martinez Petersburg MI
2 Kevin Kinyua Pittsburgh PA
3 Logan Erdman Walton KY
4 Adam Wilmer Chesterfield VA
5 KJ Fenstermacher Bethlehem PA
6 Conner Ziegler Oxford OH
7 Sawyer Miller Berne IN
8 Douglas Gudenburr Finleyville PA

Elite   132

Place First Name Last Name City State
1 Zeke Moisey Northampton PA
2 Jonathan Furnas Powell OH
3 Jarred Ganger Covington OH
4 Joey Dombrowski New Baltimore MI
5 Eli Ayoub Plain City OH
6 Austin McDermitt Burgettstown PA
7 Jerry Fenner III Clio MI
8 Hunter Pizzino Scio OH

Elite   139

Place First Name Last Name City State
1 Hunter Ladnier Rocky River OH
2 Austin Thompson Marysville MI
3 Jacoby Ward Goshen OH
4 Ryan Ford Bradford OH
5 Evan Fidelibus Easton PA
6 Kyle Lukowich Conneautville PA
7 Chris Hibbler North East PA
8 Johnny Raike Point Pleasant WV

Elite   146

Place First Name Last Name City State
1 Malachi Krenzelak Eighty Four PA
2 Tim Rooney Columbus OH
3 Jarrad Lasko Madison OH
4 Connor McDill Macomb Twp. MI
5 Christian Price Granville OH
6 Jake Willochell Greensburg PA
7 Jamiel Stapleton Burke NY
8 Keller Watkins McKean PA

Elite   153

Place First Name Last Name City State
1 Anthony Bell Rochester NY
2 Tanner Miller Lancaster OH
3 Blake Montrie Lambertbille MI
4 Clay Collier Jackson MO
5 Buddy Conley St. Louis MO
6 Jake Ottaway Springboro OH
7 Ryan Kaminski North Canton OH
8 Travis Templeton Summerhill PA

Elite   160

Place First Name Last Name City State
1 Casey Mowder Moundsville WV
2 Reyse Wallbrown Bellefontaine OH
3 Mike Binns Lebanon TN
4 Justin Lampe Louisville KY
5 Ryan Long Knoxville TN
6 Mitchell Franklin Clio MI
7 Seth Decent Romeo MI
8 Tyler Sowards Springfield OH

Elite   171

Place First Name Last Name City State
1 Dakota Juarez Grand Haven MI
2 Branden Bryant Brunswick OH
3 Dominic Lampe Louisville KY
4 Chad Solomon Maryville TN
5 Miltie Kobaly Belle Vernon PA
6 Devin Austin Irwin PA
7 Keegan Driscoll Hilliard OH
8 Matt McFarland Belmont OH

Elite   190

Place First Name Last Name City State
1 Drew Phipps Irwin PA
2 Anthony McLaughlin Cleveland OH
3 Dylan Reynolds Cambridg Springs PA
4 Brett Burtrum Coldwater MI
5 Hunter Yeargan Ash Grove MO
6 Clayton Ray Columbus OH
7 Jake Stratton Hilliard OH
8 Alex Daniels Coal City WV

Elite   220

Place First Name Last Name City State
1 Landon Pelham Tecumseh MI
2 Parker Knapp Lakewood OH
3 Jacob Alarie Bay City MI
4 Devin King Thornville OH
5 Mitchell Gross Plymouth MI
6 Tay Pendleton Flint MI
7 Drew Phelps North East PA
8 Jacob Duncan Point Pleasant WV

Elite   285

Place First Name Last Name City State
1 Adam Ortman Temperance MI
2 Mitch Bischoff Norton OH
3 Bren Furman Canonsburg PA
4 Seth Bloor Wellsville OH
5 Justin Hollins West Bloomfield MI
6 Adrian Vuksani Macomb MI
7 Mike Furbee Shadyside OH
8 Cody Slate Mount Airy NC

Open Division (Post High School)

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Open Division (Post High School)   125

Place First Name Last Name City State
1 Ian Ross Newark NY
2 Dan Curtis Oxford MI
3 Joe Norton Galesburg IL
4 Thomas George Hubbard OH
5 Dexter Lee Cygnet OH
6 Cory Parsons Marietta OH
7 Mario Mares Battle Creek MI
8 Warren McDougald Niagara Falls NY

Open Division (Post High School)   135

Place First Name Last Name City State
1 Corbin O'Neal Windfall IN
2 Mac Miller Versailles KY
3 Shane Herrmann Cass city MI
4 Sal Jafarace Conneaut OH
5 Cameron Ellis Painesville OH
6 Brad Werth Bemus Point NY
7 Levi Hively Youngstown OH
8 Michael Herner Norwalk OH

Open Division (Post High School)   145

Place First Name Last Name City State
1 Andrew Zobac Naperville IL
2 Mike McInally West Henrietta NY
3 Tyler Alsip Norwood OH
4 Devan Teaster Townsend TN
5 Corey Cordero Sanford MI
6 Kyle Fletcher Pittsford MI
7 Mike Ratay North Canton OH
8 Trev Lee Cygnet OH

Open Division (Post High School)   155

Place First Name Last Name City State
1 Nick Goebel Findlay OH
2 Edward Holland Seymour TN
3 Tyler Kuch Kawkawlin MI
4 David Koreski Parkersburg WV
5 Jordan Munro Shepherd MI
6 Ron Mack Southfield MI
7 Christopher Salaz Millbury OH
8 Jeremy Stankewitz Wixom MI

Open Division (Post High School)   165

Place First Name Last Name City State
1 Sean Dong Findlay OH
2 Ben Youel Chicago IL
3 Jaylyn Bohl Kalamazoo MI
4 Ty Haines New bethlehem PA
5 Jordan Victor Mentor OH
6 Shmamie DeVine Columbia MO
7 Michael Horne Atlantic PA
8 Lucas Poyser Louisville OH

Open Division (Post High School)   175

Place First Name Last Name City State
1 Garett Edwards Richmond MI
2 Jacob Peasley Oxford MI
3 Hudson Harrison McKean PA
4 Cowan Brown Peoria IL
5 Maxwell Brooke North Lima OH
6 Corey Robinson Caro MI
7 Keagan Matlock Maryville TN
8 Ryan Mayfield Carmichaels PA

Open Division (Post High School)   190

Place First Name Last Name City State
1 Chevy Farris Ferndale MI
2 Bill Poyser Louisville OH
3 Dalton Ishmael North Baltimore OH
4 Mike Matrazzo Ballston Lake NY
5 Dakota Peasley Oxford MI
6 Drew Barnes Dexter MI
7 Ron John Rinaldi Columbia NJ
8 Jim Mangan Jefferson Hills PA

Open Division (Post High School)   220

Place First Name Last Name City State
1 Andy Lamancusa Salem OH
2 Chris Nocchi Waverly NY
3 Shawn Reynolds Cambridge Springs PA
4 Gabe Youel Chicago IL
5 Dan Mahon Pittsburgh PA
6 Gabriel King Kenton OH
7 Connor Maglecic Norwood OH
8 Emanuelle Greenwade Hendersonville TN

Open Division (Post High School)   285

Place First Name Last Name City State
1 Jeremy Henderson Wixom MI
2 Josh McInturff Louisville OH
3 Aren Norman Tiffin OH
4 Nate Meyer Jefferson OH
5 Josh Lenix Toledo OH
6 Mike Clark Louisville KY