Bantam

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Bantam   40

Place First Name Last Name City State
1 Caleb Stover Seneca PA
2 Kegan Prothero North Royalton OH
3 Tebo Chappell Cranberry Twp. PA
4 Noah Bullington Cincinnati OH
5 Konner Lambers Cincinnati OH
6 Mickey Horne Washington PA
7 Charlie Colantonio Washington PA
8 J.J. Lucinski Lockport NY

Bantam   45

Place First Name Last Name City State
1 Jackson Blum Lawton MI
2 Noah Nininger Boones Mill VA
3 Jaden Crumpler Niagara Falls NY
4 Riley Napier Townsend TN
5 Dean Houser Gap PA
6 Jack Consiglio Lansdale PA
7 Easton Culver Fenton MI
8 Gunner Andrick Letart WV

Bantam   50

Place First Name Last Name City State
1 Dalton Perry Renovo PA
2 Alessandro Nini Cream Ridge NJ
3 Casper Caizzo Norwalk OH
4 Ethan Jean Phillipsburg NJ
5 Moses Eads Tornado WV
6 Dylan Hamby Monroe GA
7 Chris Vargo Charleroi PA
8 Dylan Mays Leawood KS

Bantam   55

Place First Name Last Name City State
1 Gavin Pope Roswell GA
2 Matthew Henrich Chatsworth NJ
3 Broxon Dean Roaring Spring PA
4 Ashton Homan Norwalk OH
5 Matthew Mitchell Clarksville TN
6 Payton Neely Moundsville WV
7 Keagan Judd Stephens City VA
8 Jackson Young Moorestown NJ

Bantam   60

Place First Name Last Name City State
1 Julien Griffith Marion OH
2 Logan Montoya Loveland OH
3 Max Hermes Milan OH
4 Payton Tone Suffolk VA
5 Jack Lee Zanesville OH
6 Gavin Dionne Coleman MI
7 Braylen Corter Lock Haven PA
8 Colby Pauley Waynesburg PA

Bantam   65

Place First Name Last Name City State
1 Brock Kehler Morgantown WV
2 Andrew Filip New Hampton NY
3 Bodie Morgan Charleroi PA
4 Trey Townsend Dalton GA
5 Braxton Strick Ozark MO
6 Brennan Stout Saint Clairsville OH
7 Evan Rizzo Independence OH
8 Keagen Larion Swartz Creek MI

Bantam   72

Place First Name Last Name City State
1 Sonny Sasso Nazareth PA
2 Elijah Edge St. Albans WV
3 Benny Donivan Falling Waters WV
4 Zack Delsanter Mentor OH
5 Steven Abill Clifton NJ
6 Grayson Santee Loganville GA
7 Nino Walker Pittsburgh PA
8 Garett Forgash Bay City MI

Bantam   80

Place First Name Last Name City State
1 Ethan Gallo Slate Hill NY
2 Kevin Daskavitz Lockport NY
3 Jakob Haynes Manor PA
4 Aidan Howard Sevierville TN
5 Nick Caiati Starrucca PA
6 JJ Chamblee Union KY
7 Zack Billman Allegan MI
8 Jacob Brocht Saginaw MI

Bantam   95

Place First Name Last Name City State
1 Brady Benson Goodrich MI
2 Herman Wooten III Niagara Falls NY
3 Clay Greuey Stockport OH
4 Caleb Poe Florence KY
5 Chris Gross Jr. Brookville OH
6 Cooper McKean New London OH

Midget

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Midget   48

Place First Name Last Name City State
1 Easton Moran Emmett MI
2 Gunner Havens Ashville OH
3 Tyler Hisey Saint Marys OH
4 Trevor Hisey Saint Marys OH
5 Hunter Johnson Lewistown PA
6 Dru Martin Clarkston MI
7 Donovan Farley Grand Rapids OH
8 Jace Gessner Lewisburg PA

Midget   52

Place First Name Last Name City State
1 Braeden Davis Belleville MI
2 Daniel Wask Wantage NJ
3 Drake Cerny Waldo OH
4 Eli Gregoris Fayetteville NC
5 Nic Allison Lewistown PA
6 Jaden Pepe West Pittston PA
7 Colin Bradshaw Liverpool NY
8 Eli Spencer Middletown OH

Midget   56

Place First Name Last Name City State
1 Evan Maag Bethlehem PA
2 Pito Castro Cleveland OH
3 Austin Fietz Maybee MI
4 Ethan Berginc Jeannette PA
5 Dylan Chappell Cranberry Township PA
6 Dylan Gilcher West Bloomfield MI
7 Jake Craig Skowhegan ME
8 Shane Nelson Stillwater NJ

Midget   60

Place First Name Last Name City State
1 Kaden Jett Akron OH
2 Gage Wright Mineral Wells WV
3 Carson Alberti East Aurora NY
4 Cole Homet Waynesburg PA
5 Branton Dawes Washington Ct. House OH
6 Jesse Brumm Nashville MI
7 Suds Dubler Irvona PA
8 Jacob McHood Mogadore OH

Midget   64

Place First Name Last Name City State
1 Alejandro Herrera-Rondon Pittsburgh PA
2 Nicholas Vafiadis Midlothian VA
3 Mikey Lewarchick Seville OH
4 Sammy Starr Leechburg PA
5 Matthew Singleton Moreland GA
6 Xzavier Suess Melvin MI
7 Tripp Mays Leawood KS
8 Thomas Hartley Poca WV

Midget   68

Place First Name Last Name City State
1 Conner Redinger Aliquippa PA
2 Logan Ours Wellsville OH
3 Cyrus Traugh Parkersburg WV
4 Jayden Scott West Henrietta NY
5 Hunter Gandy Deepwater NJ
6 Jake Baker Benton PA
7 Antonio Amelio Cranberry Township PA
8 Randy Pyrzewski Gladwin MI

Midget   72

Place First Name Last Name City State
1 Sean Seefeldt Strongsville OH
2 Noah Gnibus Mt. Pleasant PA
3 Bryce Cheney Brighton MI
4 Landen Moss Monroe GA
5 CJ Smith Marion OH
6 Justin White Bidwell OH
7 Micah Norwood Pickerington OH
8 Nick Eskew Millwood WV

Midget   76

Place First Name Last Name City State
1 Stoney Buell Temperance MI
2 Brayden Thompson Kearney MO
3 Paniro Johnson Erie PA
4 Derek Raike Point Pleasant WV
5 Tanner Ritter Macungie PA
6 Caleb Galloway Hornell NY
7 Brayden Giannone Dublin OH
8 Carson Bey Versailles OH

Midget   80

Place First Name Last Name City State
1 Logan Messer Norton OH
2 Jack Darrah Foristell MO
3 Brody Conley Tiffin OH
4 Caden Natale Grosse Ile MI
5 Jimmy Colley III Otisville MI
6 Joseph Dixon Niagara Falls NY
7 Lumpy Porter Clayton DE
8 Aydin Rix McElhinney South Berwick ME

Midget   85

Place First Name Last Name City State
1 Parker Petersen Kansas City MO
2 Antwaun Burns Washington Court House OH
3 Cooper Kropman Rochester NY
4 Marco Gambino Pittsburgh PA
5 Noah Pettigrew Lake Park GA
6 Travis Howard Camden OH
7 Noah Duke Erlanger KY
8 Zack Smalley Neffs OH

Midget   92

Place First Name Last Name City State
1 Dayton Pitzer Acme PA
2 Marquell Darnell Erie PA
3 Nolan Springer Mineral Point WI
4 Patrick Cutchember Glenshaw PA
5 Wesley Peters Avoca MI
6 Hunter Vogus Monroeville OH
7 Brady Roux Atkinson NH

Midget   100

Place First Name Last Name City State
1 Cole Weightman Belle Vernon PA
2 Ty Cobb Toledo OH
3 Ricardo Harrington Roanoke VA
4 Evan Anderson St. Marys OH
5 Pat Pitts Warren RI
6 Ryland Ernest Arcadia OH
7 Mason Hughes Mineral Point WI
8 Phillip Davis Sabina OH

Midget   115

Place First Name Last Name City State
1 Nick Murphy Elizabeth PA
2 Peyton Fisher Mauldin SC
3 Zach Brady Frederick MD
4 Sam Hardy Lake Orion MI
5 Noah Brown Rupert WV
6 Chase Schultz Frederick MD
7 Zachary Painter Williamston MI
8 Kenneth Blackwell Silverwood MI

Midget   130

Place First Name Last Name City State
1 Cael Black Warren PA
2 Antonio Burns Washington Court House OH
3 David Harper Philo OH
4 Trennen Stoll Carey OH
5 Adam Trisler Columbus OH
6 Lance Williams Corryton TN
7 Mason Lazorchak Elmwood Park NJ

Junior

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Junior   56

Place First Name Last Name City State
1 Kurt Phipps Irwin PA
2 NaSir Wilkinson Bowie MD
3 Cole Bayless Greenville PA
4 Cole Gorvett Chantilly VA
5 Julian Handy New Kingstown PA
6 Jace Schafer Marion NY
7 Bo DiJulius Aurora OH
8 Bobby Kaleal Chesterland OH

Junior   60

Place First Name Last Name City State
1 Joseph Manno Lodi NJ
2 Hunter Assenmacher Ida MI
3 Ryan Crookham Langhorne PA
4 Ricardo Oviedo Perrysburg OH
5 Riley Bettich St. Joseph MI
6 Lucas Lovellette Defiance MO
7 Samuel Grandstaff Burlington KY
8 Brenden Barnes Chester VA

Junior   64

Place First Name Last Name City State
1 Dominick Lomazzo Dundee MI
2 Brock Prater West Bloomfield MI
3 Julian Tagg Mayfield Heights OH
4 Dean Peterson Barnegat NJ
5 Ian Maloney Fayette City PA
6 Cole Skinner Middletown OH
7 Greg Diakomihalis Rochester NY
8 Vince Perez Adrian MI

Junior   68

Place First Name Last Name City State
1 Trent Schultheis Freedom PA
2 Ryan Smith Lynwood IL
3 Khyler Brewer Kansas City MO
4 Giani Martini Washington PA
5 Anthony Clark East Hanover NJ
6 T J Daugherty Jr Waterford MI
7 Beau Bayless Greenville PA
8 Dustin Norris Monroe OH

Junior   72

Place First Name Last Name City State
1 Joshua Saunders St. Louis MO
2 Kenny Hayman Canonsburg PA
3 Bryan Smith Lynwood IL
4 Max Kropman Rochester NY
5 Jimmy Baxter Eighty Four PA
6 Kody Beal Pleasantville OH
7 Alex Strashinsky Whippany NJ
8 Patrick Edmondson Catawissa PA

Junior   76

Place First Name Last Name City State
1 Sam Hillegas Glenshaw PA
2 Jordan Hamdan Pittsford MI
3 Nicholas Burgard Ashtabula OH
4 Nathan Smith Palmyra PA
5 Gene Quodala Leesburg VA
6 Luke Geog Upper Arlington OH
7 Zach Wiseman Cuyahoga Falls OH
8 Jordan Watters Imperial PA

Junior   80

Place First Name Last Name City State
1 Jaxon Smith Rockmart GA
2 Caleb Haynes Saint Albans WV
3 Jason Baker New Alexandria PA
4 Peyton Hall Chester WV
5 Bryce Andonian Kirtland OH
6 Colin Savage Dickerson MD
7 Blaine Bergey Cumming GA
8 Jake Longerman Hopewell PA

Junior   85

Place First Name Last Name City State
1 Ryan Sullivan Pittsburgh PA
2 Zach Larue Akron OH
3 DJ Washington Monee IL
4 Noah Strout Barrington NH
5 Dillon Walker Mason OH
6 Daniel Segura Columbus OH
7 Graham Calhoun Plymouth IN
8 Jacob Ealy Aliquippa PA

Junior   90

Place First Name Last Name City State
1 Manzona Bryant IV Columbus OH
2 Patrick Gould East Stroudsburg PA
3 Benny Baker Newark Valley NY
4 Ty McGeary McDonald PA
5 Rocky Elam Gladstone MO
6 Kevon Davenport Pontiac MI
7 Colby Singletary Naples FL
8 Sam Wolf Warsaw NY

Junior   95

Place First Name Last Name City State
1 Preston Zachman Bloomsburg PA
2 Hudson Hightower Strongsville OH
3 Dominic Fundy Fredericktown PA
4 David Delly Naples FL
5 Anthony Hinson Spring Grove PA
6 Bryce McCloskey Greenville PA
7 Scott Joll Monongahela PA
8 Keagen Case Boonville NY

Junior   100

Place First Name Last Name City State
1 Jacob Lagoa Ashtabula OH
2 Max Shaw Jefferson Hills PA
3 Peyton Hearn Conneaut Lake PA
4 Chase Stegall House Springs MO
5 Nico Flati Aliquippa PA
6 Ethan Hatcher Brecksville OH
7 Logan LaBean Mayville MI
8 Cameron Andrews Covington PA

Junior   110

Place First Name Last Name City State
1 David Cumberledge Geneva OH
2 Gerrit Nijenhuis Bulger PA
3 Carter Starocci Erie PA
4 TJ Holmes Corryton TN
5 Gabe Onorato Thorofare NJ
6 Dustin Solomon Macomb MI
7 Dante Flati Aliquippa PA
8 Cade Haines Monroe NC

Junior   125

Place First Name Last Name City State
1 Eli Pokorney Chesterton IN
2 Matthew Cover Bay Village OH
3 Kaemon Echols Dallas GA
4 Nicholas Florschutz Coatesville PA
5 Kevin Makosy Ijamsville MD
6 Cael Willis Wilmington NC
7 Gavin Clark New Richmond OH
8 Tyler Castro Otisville NY

Junior   140

Place First Name Last Name City State
1 Zachary Brown Culpeper VA
2 Joel Radvansky Warren MI
3 Devin Trevino Oxford MI
4 Andrew Balukas Easton PA
5 Troy Murphy Northwood OH
6 Cheikh Dossou Uniontown PA
7 Dustin Swisher Romney WV
8 Liam Pillard Gowen MI

Junior   160

Place First Name Last Name City State
1 Braxton Amos Mineral Wells WV
2 Vince Albertini Lancaster OH
3 Kadin Kulmer Louisville KY
4 Xavier Diaz Cleveland OH
5 Mason Kump Victor WV
6 Nate Simmers Coalport PA
7 Easton Turner Pinckney MI
8 Chase Leeper Spencerville IN

Junior   180

Place First Name Last Name City State
1 Johnny Milledge Indianapolis IN
2 Brice Duprey Simpsonville SC

School Boy

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

School Boy   68

Place First Name Last Name City State
1 Corey Gamet Jackson MI
2 Gabriel Tagg Mayfield Heights OH
3 Logan Ashton Cumming GA
4 Brandon Holt Elkview WV
5 Jimmy Balazy Parma OH
6 Michael Noon III South Fork PA
7 Corbin Hallberg Ortonville MI

School Boy   72

Place First Name Last Name City State
1 Kurt McHenry Leesburg VA
2 Brandon LaRue Wantage NJ
3 Travis Ford-Melton Monee IL
4 Trey Finnearty The Plains OH
5 Lukasz Walendzak Bloomington IN
6 Dakota Tatro Clio MI
7 Brandon Seidman Doylestown PA
8 Dillon Murphy Stroudsburg PA

School Boy   76

Place First Name Last Name City State
1 Tylan Tucker Versailles KY
2 Cayden Rooks Columbus IN
3 Luke Martin Washington WV
4 Cameron Enriquez Albrightsville PA
5 Ryan Garlitz Manchester by Sea MA
6 Shay Horton Verona KY
7 Cade Reichart Mechanicsburg PA
8 Jacob Edwards Sidney OH

School Boy   80

Place First Name Last Name City State
1 Jobey Chishko Washington PA
2 Nick Incontrera Flemington NJ
3 Kyle Gollhofer Cartersville GA
4 Michael McAteer Dardenne Prairie MO
5 Nate Keaton Circleville OH
6 Jo-Jo Aragona Matamoras PA
7 Ben Kamali Lansing MI
8 Elijuh Weaver Roseville MI

School Boy   84

Place First Name Last Name City State
1 Josh Humphreys St. Albans WV
2 Bradley Bitting Dallas GA
3 Micah Visuwan Perkasie PA
4 Blake Roth Florence KY
5 Austin Boone Ada MI
6 Jordan Ward Wapakoneta OH
7 Levi Englman Fredericksburg VA
8 Louis Newell Cranberry Twp. PA

School Boy   88

Place First Name Last Name City State
1 Quinn Kinner Mullica Hill NJ
2 Tyler Sanders Macomb MI
3 Eric Two Lance Grand Prairie TX
4 Manny Dovshek Scenery Hill PA
5 Will Formato Lawrenceville GA
6 Cody Walsh Cherry Hill NJ
7 Lukas Miller Bowling Green OH
8 Tyler McKinney Erie PA

School Boy   92

Place First Name Last Name City State
1 Caleb Morris Waynesburg PA
2 Abe Bloom Westerly RI
3 Quade Rasmussen Twinsburg OH
4 Devin Rivet East Providence RI
5 Saul Ervin Morganfield KY
6 Jared Ford Bradford OH
7 Noah Teague Albion MI
8 Mason Harrington Harrington DE

School Boy   96

Place First Name Last Name City State
1 Danny Bertoni Jefferson MD
2 Ryan Moore Cold Spring KY
3 Brian Stuart Hagerstown MD
4 Alec White New Palestine IN
5 Connor Day Elma NY
6 Mark Salvatore Jr. Gibbstown NJ
7 Matt Cabezas Methuen MA
8 Jacob Mariakis Lafayette GA

School Boy   100

Place First Name Last Name City State
1 PJ Crane New Hope PA
2 Hector Colom Dunkirk NY
3 Matthew Cardello Poland OH
4 BJ Maiden Woolwich Twp. NJ
5 Justin McCoy New Paris PA
6 Niko Chavez Springfield MO
7 Jake Cherry Harrisburg PA
8 Mike Vernagallo Fayetteville NC

School Boy   105

Place First Name Last Name City State
1 Kyran Hagan Eureka MO
2 Malcolm Robinson Culpeper VA
3 George Worthy Logan Township NJ
4 Tyler Stegall House Springs MO
5 Andrew Wert Lewistown PA
6 Wade Unger Montvale NJ
7 Seany O'Hearon Albion MI
8 Drew Fairbanks Youngstown OH

School Boy   110

Place First Name Last Name City State
1 Yianni Diakomihalis Rochester NY
2 Brayton Lee Brownsburg IN
3 Donte Rivera-Garcia Southgate MI
4 Alec Hagan Eureka MO
5 Shane Griffith Westwood NJ
6 Justin Ruffin Stockbridge GA
7 Emil Soehnlen Canton OH
8 Caden Mareno Kennett Square PA

School Boy   115

Place First Name Last Name City State
1 Imran Heard Beltsville MD
2 Elijah Perkins Dayton OH
3 Sandro Ramirez Wauseon OH
4 Tyler DeLorenzo Shawnee on Delaware PA
5 Carnell Andrews Johnstown PA
6 Payne Guilliams Jackson MO
7 A.J. Wilson New Providence PA
8 Greg Brewer Circleville OH

School Boy   120

Place First Name Last Name City State
1 Gage Grunden Jr. Defiance OH
2 David Crawford Canfield OH
3 Alex Standridge Loganville GA
4 Aidan Monteverdi Whippany NJ
5 Jake Hendricks New Ringgold PA
6 Tanner McHugh New Ringgold PA
7 Kollin Panek Clio MI
8 Kyle Homet Waynesburg PA

School Boy   126

Place First Name Last Name City State
1 Jaime Hernandez Aurora IL
2 Robby Patrick Rector PA
3 Owen Brown Commerce GA
4 Tyler Barnes Rock City Falls NY
5 Dalton Ballantine Clio MI
6 Tambola Sindihebura Roanoke VA
7 Luciano DeRose Titusville PA
8 Stan Smeltzer Smithfield VA

School Boy   133

Place First Name Last Name City State
1 Kyle Gorant Coopersburg PA
2 Mason Parris Lawrenceburg IN
3 Johnny Stid Mason MI
4 Gerad Bott Midland MI
5 Malik Sallah Roanoke VA
6 Tyler Faglioni Richmond VA
7 Luke Reicosky Uniontown OH
8 Logan Witwicki Carnegie PA

School Boy   140

Place First Name Last Name City State
1 Jack Jessen Villa Park IL
2 Frankie Gissendanner Rochester NY
3 Zach Elam Gladstone MO
4 David Heath Green OH
5 Larry Grapo Highland Hts. OH
6 Jared Branch Louisville KY
7 Robbie Bowers Defiance OH
8 Brady Repasky Gettysburg PA

School Boy   150

Place First Name Last Name City State
1 Brandon Whitman Dundee MI
2 Sam Wyche Loveland OH
3 Blake Barrick Carlisle PA
4 Bunmi Smith Saint Marys GA
5 Jack Marak Manchester MO
6 John Borst Stephens City VA
7 Noah Adams Coal City WV
8 Justin Allen Commerce GA

School Boy   160

Place First Name Last Name City State
1 Eli Grape Pittsburgh PA
2 Blaze Kansco White GA
3 Andrew Davison Chesterton IN
4 Dominic Frisone Mogadore OH
5 Brady Daniel Fulton MD
6 Isaac Walden Greentown IN
7 David Blanchard Akron OH
8 Jake Dempsey Baltimore OH

School Boy   175

Place First Name Last Name City State
1 Collin Funkhouser Coraopolis PA
2 Jerry Ogurkis Dallas PA
3 Dymir Carruth-Davis Philadelphia PA
4 Tyler Moore Three Rivers MI
5 Damian Rodriguez New Oxford PA
6 Isaac Reid Avonmore PA
7 Kane Millikin Vassar MI
8 Trent Sexton Addison MI

School Boy   205

Place First Name Last Name City State
1 Cole Rickert Transfer PA
2 Dakota Stack Grand Blanc MI
3 Kyle Juedes Mineral Point WI
4 Derick Bowman Lancaster OH
5 Jon Gildersleeve Austinburg OH
6 Adam Allen Jr. Copley OH
7 Dillon Farley Grand Rapids OH
8 Austin Gregerson Clarendon PA

School Boy   240

Place First Name Last Name City State
1 Nick Jones Dunkirk NY
2 Chris Yinger Buchtel OH
3 Cody McKean New London OH
4 Brandon Moran Martinsburg WV
5 Trent Boyd Duncan SC
6 T.J. Lewis Stockbridge GA
7 Thomas Mukai Fairfax VA
8 Jackie Rodgers Circleville OH

Cadet

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Cadet   85

Place First Name Last Name City State
1 Trent Snader Harrisburg PA
2 Cole Janes Eagle MI
3 Killian Cardinale Bristow VA
4 Mason Brainard Mogadore OH
5 Drew Schafer Marion NY
6 Jake Brewer Orchard Park NY
7 Zac Brooks LaGrange KY
8 Joey DeLong Erlanger KY

Cadet   92

Place First Name Last Name City State
1 Dane Heberlein Darien NY
2 Collin Gerardi Powhatan VA
3 Zack Donathan Mason OH
4 Brakan Mead Pataskala OH
5 Joey Thomas Mount Airy MD
6 Daniel Florentino McMurray PA
7 Bryce Davis Canton GA
8 Drew Hutchinson Clio MI

Cadet   100

Place First Name Last Name City State
1 Kelan McKenna New Hartford NY
2 Daniel Planta Mount Airy MD
3 Tanner Smith New Carlisle OH
4 Harry Feuer Highland Heights OH
5 Trace Kinner Mullica Hill NJ
6 Justin Portillo Toledo OH
7 Gage Bayless Greenville PA
8 Troy Keller North Tonawanda NY

Cadet   105

Place First Name Last Name City State
1 Hunter Lucas Cridersville OH
2 Joshua Portillo Toledo OH
3 Sammy Hepler Ashland PA
4 James Wimer Grove City OH
5 Seth Hogue Masury OH
6 Chris Wolf Haddon Twp. NJ
7 Jaelen Summerours Cincinnati OH
8 Theo Powers Mexico NY

Cadet   110

Place First Name Last Name City State
1 Kanen Storr Mason MI
2 Cal Reichart Mechanicsburg PA
3 Josh Wyland Chesterfield VA
4 Douglas Gudenburr Finleyville PA
5 Tito Colom Dunkirk NY
6 Garrett Pepple Kendallville IN
7 Bryan LaVearn Ortonville MI
8 George Clemens Wayne Trace OH

Cadet   115

Place First Name Last Name City State
1 Luke Pletcher Latrobe PA
2 Ruger Goeltzenleuchter Payne OH
3 KJ Fenstermacher Bethlehem PA
4 Alex Martinez Petersburg MI
5 Colby Kenderdine Lancaster PA
6 Dakotah Goff Wintersville OH
7 Daniel Shear Commerce MI
8 AJ Bindner LaGrange KY

Cadet   120

Place First Name Last Name City State
1 Brendan Fitzgerald Grandview Hts. OH
2 Jake Byrd Jackson MO
3 Greg Brusco Delaware OH
4 Tanner Altobelli New Bethlehem PA
5 Jake Jones Stroudsburg PA
6 Chris Betancourt Monee IL
7 Nino Bonaccorsi Bethel Park PA
8 Maxwell Johnson Davison MI

Cadet   125

Place First Name Last Name City State
1 Austin Thompson Fort Gratiot MI
2 Keegan Duncan Goshen KY
3 Georgio Poullas Canfield OH
4 Austin Neal St. Louis MO
5 Evan Fidelibus Easton PA
6 Dylan Chatterton York PA
7 Cam Lathem Ashville OH
8 Bret Shurina Unionville VA

Cadet   130

Place First Name Last Name City State
1 Isaac Collier Sagamore Hills OH
2 Sam Martino Colonial Heights VA
3 Ryan Ford Bradford OH
4 Joseph Koontz Marshallville OH
5 Hudson Heidorf Prospect KY
6 Wade Smiddy Springfield OH
7 Jaret Lester Apple Creek OH
8 Kevin Dans Bethlehem PA

Cadet   135

Place First Name Last Name City State
1 Cody Clifton Coal City WV
2 Andrew Shomers Ransomville NY
3 Dylan West Hodgenville KY
4 Jared Timberman New Palestine IN
5 Xavier Wasco North Royalton OH
6 Gavin Wilkerson Greenville PA
7 Matt Gudenau West Bloomfield MI
8 Nicholas Vergallito North Jackson OH

Cadet   140

Place First Name Last Name City State
1 Nate Hagan Toledo OH
2 Adam Fish Erie PA
3 Jimmy Saylor Easton PA
4 Zeth Caudill Albion MI
5 Ron Palmer Philadelphia PA
6 Gary Pizzuto Garnet Valley PA
7 Trevor Watkins Fredericksburg VA
8 Garrett Neal North Canton OH

Cadet   145

Place First Name Last Name City State
1 Dylan Taylor Wheeling WV
2 Logan Parks Taylor MI
3 Jakada Hull Monee IL
4 Joel Rees Sparta MI
5 Milik Dawkins Flint Twp MI
6 Tony Welsh Fredericktown PA
7 Tristan Brady Deerfield OH
8 Lane Hinkle Fredericktown OH

Cadet   152

Place First Name Last Name City State
1 Jake Shaffer Latrobe PA
2 Andrew McNally Uniontown OH
3 Shane Ice Fredericksburg VA
4 Charley Genisio Kansas City MO
5 Mike Binns Pleasant View TN
6 Kam Kamali Lansing MI
7 Alex Phillips Petersburg MI
8 Andrew Bailey Florence KY

Cadet   160

Place First Name Last Name City State
1 Jacob Cooper Albion MI
2 Dillon Shaw Follansbee WV
3 Joe Lupisella Webster NY
4 Matt McFarland Belmont OH
5 Ryan Dailey Erie PA
6 Wyatt Harden Hadley MI
7 Charlie Sell Bangor PA
8 Jimmy Thompson Lancaster OH

Cadet   171

Place First Name Last Name City State
1 Devon Pingel Columbiaville MI
2 Dylan Hefner Lima OH
3 Hunter Yeargan Springfield MO
4 Jake Jakobsen Sciota PA
5 Andrew Price Rochester MI
6 Brady Durieux Massillon OH
7 Milton Kobaly Belle Vernon PA
8 Travis Race Fulton NY

Cadet   200

Place First Name Last Name City State
1 Drew Phipps Irwin PA
2 Landon Pelham Tecumseh MI
3 Jerek Cropper Barberton OH
4 Seth Janney Hanover PA
5 Brett Burtrum Coldwater MI
6 Drew Phelps North East PA
7 Robert Sintobin Clarion PA
8 Luke Ready West Palm Beach FL

Cadet   242

Place First Name Last Name City State
1 Dan Perry Lapeer MI
2 Caleb Wood Knoxville TN
3 Evan Ellis Greentown IN
4 BryLee Shumaker Distant PA
5 Devin Uzelac Bloomdale OH
6 Cole Sherman Sturgis KY
7 Luke Carr Meadville PA
8 Austin Allison Lima OH

Elite

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Elite   112

Place First Name Last Name City State
1 Jarrett Reisenbichler Jackson MO
2 Jon Haas Spencerport NY
3 Charlie Lenox Erie PA
4 Josh Charles Lititz PA
5 Luke Nace Ashville OH
6 Thomas Genetin Navarre OH
7 Noah Gonser Grand Blanc MI
8 Toribio Navarro Cleveland TN

Elite   118

Place First Name Last Name City State
1 Elijah Oliver Germantown TN
2 Tyrone Klump Nazareth PA
3 Kyle Keller Delta OH
4 Louis DeMarco Sagamore Hills OH
5 Dominick Gallo Wantage NJ
6 Jonathan Furnas Powell OH
7 Kodi Byrd Jackson MO
8 Jorge Vega Louisville KY

Elite   125

Place First Name Last Name City State
1 Josh Alber Freeport IL
2 Mitch Rogaliner Lambertville MI
3 Justin Patrick Rector PA
4 Zach Swarrow Fredericktown PA
5 Junior Beltran Jr Stafford VA
6 John Raike Point Pleasant WV
7 Kyle Lukowich Conneautville PA
8 Adam Wilmer Chesterfield VA

Elite   132

Place First Name Last Name City State
1 Chase Zemenak Nazareth PA
2 Colby Ems Henryville PA
3 Ty Buckiso Venetia PA
4 Dakota Linger Buckhannon WV
5 Jimmy Leach Manorville NY
6 Andrew Armstrong Kingsport TN
7 Josh Wimer Grove City OH
8 Ross Bahro Keego Harbor MI

Elite   139

Place First Name Last Name City State
1 Zehlin Storr Mason MI
2 Bobby Smith Grove City OH
3 Preston Bowshier Springfield OH
4 Taylor McPhail Muskegon MI
5 Tyler Knul Circleville OH
6 Dashawn Haynes Delaware OH
7 Tim Rooney Columbus OH
8 Andrew Garten Davison MI

Elite   146

Place First Name Last Name City State
1 Kade Kowalski Nashport OH
2 Kenny Tarpley Danora PA
3 Dom Trevino Holt MI
4 Lawton Benna Wentzville MO
5 Chase McDaniel Boones Mill VA
6 Calvin Davis Lakeview OH
7 Mikey DeCesare Sagamore Hills OH
8 Dominic Gweisah Indianapolis IN

Elite   153

Place First Name Last Name City State
1 Ty Haines New Bethlehem PA
2 Tyler Sowards Springfield OH
3 Dennis Ferro Great River NY
4 Anthony DeCarlo Springfield OH
5 Seth Batdorf Ashland OH
6 Carm O'Donnell Angola NY
7 Alex Shaffer Mercer PA
8 Jeff Miller Washington PA

Elite   160

Place First Name Last Name City State
1 Gabe Hamilton Brentwood TN
2 Cody Spinks Inwood WV
3 Benjamin Schram Bellbrook OH
4 Trevor Hoffmier Newark Valley NY
5 Logan Ritchie Flat Rock MI
6 Tanner Miller Lancaster OH
7 Joe Knarr Milroy PA
8 Ricky Ratcliff West Jefferson OH

Elite   171

Place First Name Last Name City State
1 Dakota Juarez Grand Haven MI
2 Jesse Palser Mansfield OH
3 Michael Coleman Hudson OH
4 Dylan Lauffer Fairfield Twp. OH
5 Devin Fallenstein Finleyville PA
6 Jonathan Bourcier Columbus MI
7 Owen Shoemaker London OH
8 Lane Jones Verona KY

Elite   190

Place First Name Last Name City State
1 Tyler Askey Newnan GA
2 Tay Pendleton Flint MI
3 Matthew McClimens Pacific MO
4 Tyler Hughes Brunswick OH
5 Teddy Warren Lake Orion MI
6 Derek Hillman Woodhaven MI
7 Logan Campbell Mansfield OH
8 Collin Pittman Spencerport NY

Elite   220

Place First Name Last Name City State
1 Jordon Brandon Westland MI
2 Luis Beteta Germantown MD
3 Jake Gunning Bethlehem PA
4 Preston Pelham Tecumseh MI
5 Daniel Nolte Buckhannon WV
6 Stephen Suglio Akron OH
7 Andrew Sierawski Delaware OH
8 Cal Haines New Bethlehem PA

Elite   285

Place First Name Last Name City State
1 Jonathan Bodkin Martins Ferry OH
2 Brian Darios East Lansing MI
3 DJ Sims Aliquippa PA
4 Adam Ortman Temperance MI
5 C.J. Kinzer Ashville OH
6 Austin Akers Mount Airy NC
7 Jason Oakes Titusville PA
8 Anthony Jackson Indianapolis IN

Open Division (Post High School)

Bantam Midget Junior School Boy Cadet Elite Open Division (Post High School)

Open Division (Post High School)   125

Place First Name Last Name City State
1 Devane Dodgens Stanwood MI
2 Joe Norton Lombard IL
3 Isaac Jewell Grand Blanc MI
4 Andrew Buttlar Pittsburgh PA
5 Jacob Ritchie Flat Rock MI

Open Division (Post High School)   135

Place First Name Last Name City State
1 Chris Mullins Philadelphia PA
2 Corbin O'Neal Windfall IN
3 Ben Smith New Market AL
4 John Cole Wyandotte MI
5 Cody Petit Ortonville MI
6 Robert Zoll Fenton MI
7 Todd Enis Sylvania OH
8 Henry Beaman Niagara Falls NY

Open Division (Post High School)   145

Place First Name Last Name City State
1 Andrew Zobac Naperville IL
2 Nate Jaworski Dundee MI
3 Brandon Preston Logansport IN
4 Devan Teaster Townsend TN
5 Brock McGhee Bellville OH
6 James Coulter Cardington OH
7 Mike McInally Bergen NY
8 Geoffrey Taub West Bloomfield MI

Open Division (Post High School)   155

Place First Name Last Name City State
1 Craig Becker Hartford WI
2 RJ LaBeef Pomfret CT
3 Cobey Fehr Barberton OH
4 Eric Wolfe Pataskala OH
5 Aaron Mills Hermitage PA
6 Joe Hibbler Erie PA
7 David Koreski Parkersburg WV
8 Sam Conners Cincinnati OH

Open Division (Post High School)   165

Place First Name Last Name City State
1 Mike Collura West Henrietta NY
2 Jaylyn Bohl Kalamazoo MI
3 Lucas Poyser Louisville OH
4 Brannigan Barlow Bloomington IN
5 Keegan Pyke Sharpsville IN
6 Parker Lovell Goodrich MI
7 Garett Edwards Ray MI
8 Kemper Baker Williamsport MD

Open Division (Post High School)   175

Place First Name Last Name City State
1 Cowan Brown Peoria IL
2 Marvin Lawrence Jr. Columbus GA
3 Kyle Koziel Brandon FL
4 Joby Bodi Richmond IL
5 Matt Roos Westland MI
6 Jacob Peasley Oxford MI
7 Drew Barnes Dexter MI
8 Cory Hamas Uniontown OH

Open Division (Post High School)   190

Place First Name Last Name City State
1 Brandon O'Neill Ashland OH
2 Terrence Smith Montgomery AL
3 George Markou Angola IN
4 Cameron Fine McKeesport PA
5 Adam Muradov Dayton OH
6 Aaron Page Homeworth OH
7 Bill Poyser Louisville OH
8 Judd Sybesma Hastings MI

Open Division (Post High School)   220

Place First Name Last Name City State
1 Joe Brandt Versailles OH
2 Andy Lamancusa Salem OH
3 Aren Norman Tiffin OH
4 Vinnie Sapienza Libertyville IL
5 Jacob Hogan Cincinnati OH
6 Steven Carozza Orrville OH
7 Tony Kuhn Sr Sanborn NY
8 Marcus Harden Cincinnati OH

Open Division (Post High School)   285

Place First Name Last Name City State
1 Lamont Bohannon Romulus OH
2 Lucas King Kenton OH
3 Brian Virost Westerville OH
5 Michael Lauffer Fairfield Twp. OH
6 Nick Girlie Holgate OH