Bantam

Bantam Midget Junior Schoolboy Cadet Elite Open (Post High School) Girl's High School Division

Bantam   40

Place First Name Last Name City State
1 Jace Gessner Lewisburg PA
2 Brevin Michuk Beaverdale PA
3 Eli Campbell Huber Heights OH
4 Gunner Andrick Letart WV
5 Tebo Chappell Cranberry Township PA
6 Wyatt Kelley Columbus OH
7 Seth Snuffer Beckley WV
8 Christian Gill Hermitage PA

Bantam   44

Place First Name Last Name City State
1 Wyatt Richter Broadview Heights OH
2 Casper Caizzo Norwalk OH
3 Easton Moran Emmett MI
4 Spencer Moore Cold Spring KY
5 Boaz Chishko Washington PA
6 Jude Cook Dublin OH
7 Logan Arnold Rocky Mount VA
8 Donovan Farley Grand Rapids OH

Bantam   48

Place First Name Last Name City State
1 Braeden Davis Belleville MI
2 Dylan Gilcher West Bloomfield MI
3 Ashton Homan Norwalk OH
4 Cael Miracle Bloomington IN
5 Christopher Vargo Charleroi PA
6 Zeke Dubler Irvona PA
7 David McClelland Johnstown OH
8 Austin Solis Gladstone MI

Bantam   52

Place First Name Last Name City State
1 Carson Alberti East Aurora NY
2 Carter Schubert Marion NY
3 Caden Horwath Swartz Creek MI
4 Aden Williams Otisville MI
5 Cameron Irizarry Parkersburg WV
6 Nick Molchak Solon OH
7 Eric Gustafson Ridgway PA
8 Chase Burke Orangeville PA

Bantam   56

Place First Name Last Name City State
1 Gage Wright Mineral Wells WV
2 Ty Watters Imperial PA
3 Kayden Kralik Fremont OH
4 Trent Reid Sanborn NY
5 Max Young University Heights OH
6 Riley Gould Heath OH
7 Mac Church Waynesburg PA
8 Dylan Knight Clayton DE

Bantam   60

Place First Name Last Name City State
1 Cyrus Traugh Parkersburg WV
2 Landen Moss Monroe GA
3 Kelin Laffey Mars PA
4 Rocco Welsh Fredericktown PA
5 Patrick Jackson Harpers Ferry WV
6 Nathan Roth Latrobe PA
7 Meyer Shapiro Woodbine MD
8 Broderick Washington Morgantown WV

Bantam   65

Place First Name Last Name City State
1 Derek Raike Point Pleasant WV
2 Kamron Roberts Pontiac MI
3 Isaiah Wright Douglassville PA
4 Kyle Snider Barberton OH
5 Cameron Adams Brighton MI
6 Ethan Waggoner Toronto OH
7 Sonny Sasso Nazareth PA
8 Samuel Suber Akron OH

Bantam   70

Place First Name Last Name City State
1 Enzo Morlacci New Kensington PA
2 Ryan Hamer Belle Vernon PA
3 Aydin Rix McElhinney South Berwick ME
4 Jack Cummings Louisville KY
5 Peyton Goin Huber Heights OH
6 Nick Caiati Starrucca PA
7 Charlie Bunting IV Bangor PA
8 Justin Warnick Hopewell PA

Bantam   80

Place First Name Last Name City State
1 Colby Price Point Pleasant WV
2 Meech Dukes Baltimore MD
3 Zack Smalley Neffs OH
4 Jacob Roemer Woodburn IN
5 Elijah Edge St. Albans WV
6 Blake Jones Coeburn VA
7 Ethan Gallo Slate Hill NY
8 Izaiah Figgs Phillipsburg NJ

Bantam   95

Place First Name Last Name City State
1 Nevin Milburn Martinsburg WV
2 Brady Benson Goodrich MI
3 Zachary Painter Williamston MI
4 Logan Ramadan Grand Island NY
5 Kenneth Blackwell Silverwood MI
6 George Antal Akron OH
7 Ashton Davis Seymour TN
8 Nathan Shirey Corry PA

Midget

Bantam Midget Junior Schoolboy Cadet Elite Open (Post High School) Girl's High School Division

Midget   48

Place First Name Last Name City State
1 Jake Craig Farmington ME
2 Nasir Wilkinson Bowie MD
3 Cole Bayless Greenville PA
4 Daniel Wask Wantage NJ
5 Dalton Monger Tower City PA
6 Zaden Meyer Hagerstown MD
7 Ross Dull Alum Bank PA
8 Drake Cerny Waldo OH

Midget   52

Place First Name Last Name City State
1 Stevo Poulin Schuylerville NY
2 Dominic Carnahan Paulding OH
3 Austin Fietz Maybee MI
4 Aidan Agin Lancaster OH
5 Dylan Bruce Elizabeth PA
6 Evan Maag Bethlehem PA
7 Dylan Chappell Cranberry Township PA
8 Tyler Daniel Roseville MI

Midget   55

Place First Name Last Name City State
1 Joseph Manno Lodi NJ
2 Kurtis Phipps Irwin PA
3 Lain Yapoujian Berthoud CO
4 Samuel Grandstaff Burlington KY
5 Trey Bates Spring Hill TN
6 Dierre Clayton Akron OH
7 Gary Steen Hermitage PA
8 Dakota Sandzik Imlay City MI

Midget   58

Place First Name Last Name City State
1 Brock McMillen Coalport PA
2 Alejandro Herrera-Rondon Pittsburgh PA
3 Dominick Lomazzo Dundee MI
4 Carter Smith Palmyra MO
5 Cael Woods Lakeville OH
6 Sammy Starr Leechburg PA
7 Riley Bettich St. Jospeh MI
8 Chanz Shearer Pittsburgh PA

Midget   61

Place First Name Last Name City State
1 Conner Redinger Aliquippa PA
2 Bryce Hepner Avon OH
3 Khyler Brewer Kansas City MO
4 Dillon Werth Culpeper VA
5 Damon McGee, Jr. Stafford VA
6 Koen Kish St. Clairsville OH
7 Jack Pletcher Latrobe PA
8 Nick Vafiadis Chester VA

Midget   64

Place First Name Last Name City State
1 Alex Ramirez Montclair CA
2 Zach Wiseman Cuyahoga Falls OH
3 Trent Schultheis Freedom PA
4 Brock Del Signore South Glens Falls NY
5 Josiah Byrd Lebanon IN
6 Ethan Ferro Whitney Point NY
7 Tyler Byars Greer SC
8 Lucas Uliano New Albany OH

Midget   67

Place First Name Last Name City State
1 Nathan Smith Palmyra PA
2 Mason Grasso Flat Rock MI
3 Breydon Littell Greenwood IN
4 Cooper Pontelandolfo Marlton NJ
5 Ian Oswalt Lower Burrell PA
6 Paniro Johnson Erie PA
7 Tucker Allen Travelers Rest SC
8 Jayden Rittenbury Fenton MI

Midget   70

Place First Name Last Name City State
1 Jaxon Smith Rockmart GA
2 Luke Stephens Imlay City MI
3 Edward Suber Akron OH
4 Titan Johnson Amanda OH
5 Justin McDougald Niagara Falls NY
6 Padraic Condon South Berwick ME
7 Ethan Stotler Waverly NY
8 Tom Ketchen-Carter Alexandria KY

Midget   73

Place First Name Last Name City State
1 Eli Pack Pataskala OH
2 Stoney Buell Temperance MI
3 Chase Brock Wentzville MO
4 Jaden Reagle Saegertown PA
5 Riley Augustine Travelers Rest SC
6 Jimmy III Colley Otisville MI
7 Vince Prezzia Clinton PA
8 Hunter Weitoish West Decatur PA

Midget   76

Place First Name Last Name City State
1 Andrew Donahue Apex NC
2 Jake Evans Fremont OH
3 Hadyn Danals Marion OH
4 Walker Uhl Killbuck OH
5 Jake Niffenegger Lebanon OH
6 Caleb Roumayeh Grand Blanc MI
7 Ben Maholtz Taylors SC
8 Aiden Jean Bloomsbury NJ

Midget   80

Place First Name Last Name City State
1 Rocky Elam Gladstone MO
2 Nick Delp New Kensington PA
3 Cooper Kropman Rochester NY
4 Lenny Pinto Bushkill PA
5 Wyatt Riddle Wilmington OH
6 Kenny Marra Salem OH
7 Hunter Frantz Washington PA
8 Patrick Kielb Bethesda MD

Midget   85

Place First Name Last Name City State
1 Preston Zachman Bloomsburg PA
2 Kyonte Hamilton Landover MD
3 Chandler Murton Bellevue MI
4 Logan Current Wilmington OH
5 Chase Patterson Meadow Bridge WV
6 Bryson Solomon Niagara Falls NY
7 Joey Murray West Chester PA
8 Nolan Springer Mineral Point WI

Midget   92

Place First Name Last Name City State
1 Nate Schon Selinsgrove PA
2 Ethan Hatcher Brecksville OH
3 Brandon Hoselton Chenoa IL
4 Ryan Weinzen Irwin PA
5 Kayleb Venema Whitehall MI
6 Caleb Hartley Saint Albans WV
7 Charlie Tibbitts Chadwicks NY
8 Shane Stump Jefferson Hills PA

Midget   100

Place First Name Last Name City State
1 Anthony Rizzo Independence OH
2 Ben Lambert Romney WV
3 Thadd Huff London OH
4 Austin Halvin South Lyon MI
5 Juwan Vines Grand Blanc MI
6 Tyler Benjamin Candor NY
7 Mehki Hexum Blaine MN
8 Tyler Vreeland Jasper GA

Midget   115

Place First Name Last Name City State
1 Tanner May Carey OH
2 Logan Johnson Butler IN
3 Antonio Burns Washington C.H. OH
4 Alec Snyder Easton PA
5 Cray Pennington Milan MI
6 James Neff Townsend TN
7 John Meyers Monessen PA
8 Jake Loos Brookville IN

Midget   130

Place First Name Last Name City State
1 Steven Kolcheff Hartland MI
2 Wil Morrow Deshler OH
3 Hunter Dickson Gagetown MI
4 Cody Baldwin Simpsonville SC
5 Ty Stevenson Eaton OH
6 Markell Harden Cincinnati OH
7 Mitchell Crouse Glade Valley NC
8 John Reynolds La Grange KY

Junior

Bantam Midget Junior Schoolboy Cadet Elite Open (Post High School) Girl's High School Division

Junior   56

Place First Name Last Name City State
1 Andrew Fallon Fall River MA
2 Greg Diakomihalis Rochester NY
3 Hunter Assenmacher Ida MI
4 Larry Melchionda Whippany NJ
5 Alec Bailey Jackson MO
6 Brandon Gibson Garrettsville OH
7 Kayla Kehr Hanover PA
8 David Fales Corning NY

Junior   60

Place First Name Last Name City State
1 Corey Gamet Jackson MI
2 Mark Brado Waterford MI
3 Wil Guida Rockaway NJ
4 Beau Bayless Greenville PA
5 Gable Strickland Orangeville PA
6 Andrew Hughes Potterville MI
7 Andrew Brest Edinboro PA
8 Brandon Holt Elkview WV

Junior   64

Place First Name Last Name City State
1 Travis Ford-Melton Monee IL
2 Anthony Clark East Hanover NJ
3 Joshua Saunders Florissant MO
4 Caden McCrary Hiram GA
5 Wyatt Yapoujian Berthoud CO
6 Anthony Stewart Addison NY
7 JJ White Luzerne PA
8 Shane Broad Alden NY

Junior   67

Place First Name Last Name City State
1 Sam Hillegas Glenshaw PA
2 Luke Martin Washington WV
3 Cayden Rooks Columbus IN
4 Seth Lambers Cincinnati OH
5 Brandon LaRue Wantage NJ
6 Trey Finnearty The Plains OH
7 Brady Webb Independence IA
8 Cade Reichart Hummelstown PA

Junior   70

Place First Name Last Name City State
1 Chase Sumner Ada OH
2 Jordan Hamdan Pittsford MI
3 Cole Potts Jefferson GA
4 Ryan Garlitz Manchester MA
5 Daniel Poupore Saline MI
6 Brandon Reeves Cuyahoga Falls OH
7 David Krokowski Plymouth PA
8 Nicholas Burgard Ashtabula OH

Junior   73

Place First Name Last Name City State
1 Nicholas Incontrera Flemington NJ
2 Caleb Haynes St. Albans WV
3 Joe Klock Orangeville PA
4 Kyle Gollhofer Cartersville GA
5 Austin Boone Ada MI
6 Matt Kazimir Auburn Township OH
7 Garret Kloeppel Ballwin MO
8 Mitchell Miracle Marion OH

Junior   76

Place First Name Last Name City State
1 Colton Yapoujian Berthoud CO
2 Ryan Sullivan Pittsburgh PA
3 JR Ditter O'Fallon MO
4 Jake Schoenegge Columbus IN
5 Josh Mason New Ringgold PA
6 Blain Wood Mayville MI
7 Blake Roth Florence KY
8 Lucas DeSilva Lawrenceville GA

Junior   79

Place First Name Last Name City State
1 Joshua Humphreys St. Albans WV
2 Manzona Bryant Columbus OH
3 Tommy Traver Monroe Township PA
4 Dillan Palaszewski Galway NY
5 Bradley Bitting Dallas GA
6 Boone Clark Madison AL
7 David Berkovich Brooklyn NY
8 Ben Salas Gibsonia PA

Junior   82

Place First Name Last Name City State
1 Cole Matthews Greenville PA
2 Jake Silverstein Smithtown NY
3 Mark Salvatore, Jr. Gibbstown NJ
4 Noah Teague Albion MI
5 Dalton McCune Chloe WV
6 Willie McDougald Niagara Falls NY
7 Andy Garr Canfield OH
8 Matt Milbrand Orangeville PA

Junior   86

Place First Name Last Name City State
1 Sam Sasso Nazareth PA
2 Devin Rivet East Providence RI
3 Cal Stefanko Davison MI
4 Blake Hopson Kansas City MO
5 Mason Coleman Hudson OH
6 Jacob Stefanowicz Harveys Lake PA
7 Jackson Turley Chester VA
8 Mike Doggett Orangeville PA

Junior   90

Place First Name Last Name City State
1 JR Colom Dunkirk NY
2 Malcolm Robinson Fredericksburg VA
3 Justin McCoy New Paris PA
4 Noah Thompson Marion OH
5 Trey Howard Waynesburg PA
6 Brylan Clouse Barnesville OH
7 Austin Eick Rossford OH
8 Dante Presutti McKees Rocks PA

Junior   95

Place First Name Last Name City State
1 Dylan Blau Westminster MD
2 Max Shaw Jefferson Hills PA
3 Donnie Swain Akron OH
4 Christian Clutter Claysville PA
5 T.J. Rhamy McClure OH
6 Logan McDill Macomb Twp. MI
7 Bryce Rowe Ripley NY
8 Jaeden Gordon Aliquippa PA

Junior   100

Place First Name Last Name City State
1 Emil Soehnlen Canton OH
2 George Worthy Logan Twp. NJ
3 Jacob Callahan Greenwood SC
4 Jonathan Vargo Charleroi PA
5 Nick Scarl Garrettsville OH
6 Aaron Carter Collingswood NJ
7 Riley Westlake Manchester TN
8 Darrien Roberts Bushkill PA

Junior   110

Place First Name Last Name City State
1 Lucas Davison Chesterton IN
2 Dominic DeLuca Derry PA
3 Drew Hoselton Chenoa IL
4 Jake Hendricks New Ringgold PA
5 Arron Gilmore Burton MI
6 Nick Montalbano Cranberry Township PA
7 Kevin Makosy Ijamsville MD
8 Julian Gorring Erie PA

Junior   125

Place First Name Last Name City State
1 Frankie Gissendanner Rochester NY
2 Johnny Shafer Dayton OH
3 Braxton Amos West Virginia WV
4 Tyler Moore Three Rivers MI
5 Raif Horswill Williston ND
6 Gaige Willis Andover OH
7 Romi Chaouk Presto PA
8 Dustin Swisher Romney WV

Junior   140

Place First Name Last Name City State
1 Brady Garren Logan OH
2 David Blanchard Akron OH
3 Ian Malesiewski North East PA
4 Garrett Bledsoe Cincinnati OH
5 Zachary Brown Culpeper VA
6 Simeon McKinley Hermitage PA
7 Michael Kramer Mount Juliet TN
8 River Pappas Toronto OH

Junior   160

Place First Name Last Name City State
1 Domenic DiPietro Solon OH
2 Ray Cason Baltimore MD
3 Jameel Coles Philadelphia PA
4 Caleb Bates Locust Grove OK
5 Kadin Kulmer Louisville KY
6 Jay Snider Pataskala OH
7 Vince Albertini Lancaster OH
8 Dustin McElhaney North Ridgeville OH

Junior   180

Place First Name Last Name City State
1 Travis Kuttler Kensington OH
2 Bobby Grothjan Lima OH

Schoolboy

Bantam Midget Junior Schoolboy Cadet Elite Open (Post High School) Girl's High School Division

Schoolboy   68

Place First Name Last Name City State
1 Micah Simmers Ambler PA
2 Cole Rhone Orangeville PA
3 Kelvin Eblen Kansas City MO
4 Samuel Fair Indianapolis IN
5 Joey DeLong Erlanger KY
6 Randon Seres Port Huron MI
7 Jake Bartinelli Medina OH
8 Jordan Rogers Powell TN

Schoolboy   72

Place First Name Last Name City State
1 Trent Snader Elizabethtown PA
2 Joe Thomas Mount Airy MD
3 Matt Fields Brunswick OH
4 Tanner Yenter California KY
5 Manny Dovshek Scenery Hill PA
6 Cole Janes Eagle MI
7 Trey Ashby Knoxville TN
8 Dawson Carter Hillsboro OH

Schoolboy   76

Place First Name Last Name City State
1 Gavin Teasdale Rices Landing PA
2 Brian Stuart Hagerstown MD
3 Jobey Chishko Washington PA
4 Nate Keaton Circleville OH
5 Dylan D'Emilio Curtice OH
6 Dylan DiSano Wakefield RI
7 Jack Davis Hanover Township PA
8 Jake Brewer Maysville GA

Schoolboy   80

Place First Name Last Name City State
1 Cade Olivas Fontana CA
2 Jared Donahue Marietta OH
3 Paul Konrath Mt. Vernon IN
4 Abraham Bloom Westerly RI
5 Mitch Moore Urbana OH
6 Quade Rasmussen Aurora OH
7 Zachary Sherman Plantation FL
8 Brakan Mead Pataskala OH

Schoolboy   84

Place First Name Last Name City State
1 Cole Manley Altoona PA
2 Dan Moran Bethlehem PA
3 Andrew Wert Lewistown PA
4 J.D. Stickley Urbana OH
5 Justin Portillo Toledo OH
6 Bryce Sheffer Morganfield KY
7 Matthew Cardello Poland OH
8 Zach Hartman Belle Vernon PA

Schoolboy   88

Place First Name Last Name City State
1 Joshua Portillo Toledo OH
2 Ben Freeman Commerce MI
3 Trevor Tarsi Nazareth PA
4 Josh Franek Pacific MO
5 Alec Hagan Eureka MO
6 Isaac Yoho Cuyahoga Falls OH
7 Derek St. James Rochester NY
8 Seth Hogue Masury OH

Schoolboy   92

Place First Name Last Name City State
1 Trent Henckel Metamora MI
2 Troy Keller North Tonawanda NY
3 Shane Griffith Westwood NJ
4 Brayton Lee Brownsburg IN
5 Ian Parker St. Johns MI
6 Parker Kropman Rochester NY
7 Jon Soto Johnston RI
8 Will Kaldes Enola PA

Schoolboy   96

Place First Name Last Name City State
1 Yianni Diakomihalis Rochester NY
2 Eric Hong Oakmont PA
3 Austin O'Connor Lockport IL
4 Rocky Jordan Urbana OH
5 Cal Reichart Hummelstown PA
6 Bryan Lavearn Ortonville MI
7 TK Megonigal Chester VA
8 Matt Jones Solon OH

Schoolboy   100

Place First Name Last Name City State
1 Nino Bonaccorsi Bethel Park PA
2 Josh Wyland Chester VA
3 Ty Agaisse Warren NJ
4 Donte Rivera-Garcia Brownstown MI
5 Jared Ball Hilliard OH
6 Mike Stuart Dallas PA
7 Yarhoski Aldiva Culpeper VA
8 Paul Hutton Rockville MD

Schoolboy   104

Place First Name Last Name City State
1 Ana Abduljelil Columbus OH
2 Tito Colom Dunkirk NY
3 Michael Milam St. Albans WV
4 Colby Kenderdine Lancaster PA
5 Carter Davis Chester VA
6 Logan Kissell Garrettsville OH
7 Coby Moore Pinconning MI
8 Brayden Kirk Akron OH

Schoolboy   108

Place First Name Last Name City State
1 Gage Curry Pittsburgh PA
2 John Cruz North Port FL
3 Jake Makosy Ijamsville MD
4 Conor Beard North Olmsted OH
5 Alston Bane Richmond IN
6 Trey Harman Tornado WV
7 Nick Ciaramitaro Macomb MI
8 Jason Strange Smithton PA

Schoolboy   112

Place First Name Last Name City State
1 Logan Heinl Glenshaw PA
2 Hunter Napier Canton OH
3 Tanner Altobelli Distant PA
4 Trevor Hartbarger Sylvania OH
5 Jack Woods Acworth GA
6 Ti`ric Evans Cincinnati OH
7 Austin Neal St. Louis MO
8 Gerad Bott Midland MI

Schoolboy   116

Place First Name Last Name City State
1 Lukas Peterson Erie PA
2 Brady Emerson LaGrange KY
3 Tyler Wiederholt Bellbrook OH
4 Dylan Komperda Troy MO
5 Greg Bulsak South Park PA
6 Zach Bierfeldt Limestone NY
7 Cameron Evans Belle Vernon PA
8 Jonathan Earl Fulton NY

Schoolboy   120

Place First Name Last Name City State
1 Kellen Devlin Amherst NY
2 Kaleb Romero Mechanicsburg OH
3 Quinn Abrams Bow NH
4 Zach Molnar Brunswick OH
5 Jared Timberman New Palestine IN
6 V Santillo Cleveland OH
7 Micah Kusturiss Eighty Four PA
8 Luciano DeRose Titusville PA

Schoolboy   126

Place First Name Last Name City State
1 Jimmy Saylor Easton PA
2 Matt Steer Salem OH
3 Steven Garza Montrose MI
4 Hunter Jones West Newton PA
5 Leonard Merkin Brooklyn NY
6 Jordan Kayes Olean NY
7 Michael Diemer Maryville TN
8 John Dormann Mickleton NJ

Schoolboy   133

Place First Name Last Name City State
1 Jarod Verkleeren Perryopolis PA
2 Dominick Demas Columbus OH
3 Tristan Brady Deerfield OH
4 James Handwerk Medina OH
5 Gage Thomas Glenville PA
6 Kane Williams Clio MI
7 Dylan West Hodgenville KY
8 Wade Smiddy Springfield OH

Schoolboy   140

Place First Name Last Name City State
1 Billy Bowlen Carmichaels PA
2 Brandon Garcia Taylor MI
3 Jarrett VanHavel Mason MI
4 Jimmy Thompson Lancaster OH
5 Kyle Murphy Bridgewater NJ
6 Liam Quigley Columbus OH
7 Billy Korber West Newton PA
8 Draven Smith Rockmart GA

Schoolboy   150

Place First Name Last Name City State
1 Brett Bryant Amelia OH
2 TJ Allen Chester VA
3 Kyle Ice Fredericksburg OH
4 Colin McCracken Waynesburg PA
5 Andy Pinkas Johnstown PA
6 Dominic Frisone Mogadore OH
7 John Penfold Metamora MI
8 Kawaun DeBoe Erie PA

Schoolboy   160

Place First Name Last Name City State
1 Luke Ready West Palm Beach FL
2 Wyatt Harden Hadley MI
3 Logan Wotring Morgantown WV
4 Travis Race Fulton NY
5 Griffin Alexander Locust Grove GA
6 Justin Allman Mineral Wells WV
7 Brandon Byczynski Burton MI
8 Casey Cornett Erlanger KY

Schoolboy   175

Place First Name Last Name City State
1 Gary Traub Cincinnati OH
2 Cole Sutton Cincinnati OH
3 Jake Cavins Milan IN
4 Michael Hughes Fairview PA
5 Cole Rickert Transfer PA
6 Matt Todd Eaton OH
7 Cody Howson Roaming Shores OH
8 Kiyal Izaldine Stow OH

Schoolboy   205

Place First Name Last Name City State
1 Jordan Wood Gilbertsville PA
2 Jerek Cropper Barberton OH
3 Eric Rogers III Madison Heights MI
4 Jacob Lill Powder Springs GA
5 Brandon Lyon Vassar MI
6 Ian Roberts Louisville KY
7 Kent Petersen Deshler OH
8 Jon Gildersleeve Ausitnburg OH

Schoolboy   240

Place First Name Last Name City State
1 Kevin Vough Oberlin OH
2 Chris Mueller Clark PA
3 Josh Burger Aurora OH
4 Joey Losinski Bronson MI
5 Cameron Dusenbery Flushing MI

Cadet

Bantam Midget Junior Schoolboy Cadet Elite Open (Post High School) Girl's High School Division

Cadet   85

Place First Name Last Name City State
1 Eric Diemert Suwanee GA
2 Vince Mancini Boardman OH
3 Kris Tovar Zanesville OH

Cadet   92

Place First Name Last Name City State
1 Hunter Lucas Cridersville OH
2 Kelan McKenna New Hartford NY
3 Zac McCauley Louisville OH
4 Breandan Coughlin Owings MD
5 Arthur Payne Montrose MI
6 Kevin Fuller Saline MI
7 Brennan Joseph Louisville OH
8 Sammy Hepler Ashland PA

Cadet   100

Place First Name Last Name City State
1 Luke Nace Ashvile OH
2 Maxwell Johnson Savison MI
3 Shae Bloom DuBois PA
4 Donny McCoy Niagara Falls NY
5 Justin Stickley Urbana OH
6 Owen Wherley Spring Grove PA
7 Houstin McCune Chloe WV
8 Louis DeMarco Sagamore HIlls OH

Cadet   105

Place First Name Last Name City State
1 Luke Pletcher Latrobe PA
2 L.J. Bentley Twinsburg OH
3 Jarrett Reisenbichler Jackson MO
4 Brendan Howard Uniontown PA
5 Mason Smith Clio MI
6 Michael Hundley Chester VA
7 Tony DeCesare Sagamore Hills OH
8 Josh Charles Lititz PA

Cadet   110

Place First Name Last Name City State
1 Cameron Kelly Bellbrook OH
2 JD Gregory Chester VA
3 Josh Wimer Grove City OH
4 Sam Martino Chester VA
5 Tyrone Klump Nazareth PA
6 Austin McDermitt Burgettstown PA
7 Todd Lane Ashland PA
8 Dylan Chatterton York PA

Cadet   115

Place First Name Last Name City State
1 Jake Gromacki Erie PA
2 Tyler Tarsi Nazareth PA
3 Anthony Orifice Niagara Falls NY
4 Jarred Ganger Troy OH
5 Corey Leonard Chester VA
6 Ryan Ford Bradford OH
7 Matt Santos Holly MI
8 John Raike Point Pleasant WV

Cadet   120

Place First Name Last Name City State
1 Eli Seipel St. Paris OH
2 Connor Borton Powell OH
3 Matthew Kolodzik Bellbrook OH
4 Lawton Benna Wentzville MO
5 Brent Moore Urbana OH
6 Noah Yost Reading PA
7 Kollin Wade Conway SC
8 Dalton George Williamstown WV

Cadet   124

Place First Name Last Name City State
1 Timothy Rooney Columbus OH
2 John Shirkey Crestwood KY
3 Willie Gruver Mayport PA
4 Cole Tawney Gallipolis OH
5 Jacoby Ward Wapakoneta OH
6 Alex Eastlack Wenonah NJ
7 Keller Watkins McKean PA
8 Nathaniel Aldiva Culpeper VA

Cadet   128

Place First Name Last Name City State
1 Corbin Allen Mechanicsville VA
2 Adam Martz Frostburg MD
3 Colby Ems Henryville PA
4 Tyler Morland Brighton MI
5 Jake Martin Ripley WV
6 Jimmy Coyne Sagamore Hills OH
7 Tony Welsh Fredericktown PA
8 Mason Byrne East Stroudsburg PA

Cadet   132

Place First Name Last Name City State
1 Ty Buckiso Venetia PA
2 Matt Pente Hanover MD
3 Jake Shaffer Latrobe PA
4 Peter Tedesco Woburn MA
5 Jose Champagne Lowell IN
6 Lane Hinkle Fredericktown OH
7 DJ Fehlman Warren PA
8 Kevin Swaney Uniontown OH

Cadet   136

Place First Name Last Name City State
1 Kade Kowalski Nashport OH
2 Zehlin Storr Mason MI
3 Mario Lopez Rowland Heights CA
4 Tim Barnard Tonawanda NY
5 Sky Darrah Foristell MO
6 Luke Hamilton Brentwood TN
7 Jacob Troutman Clarion PA
8 Drew Kinzel Bellville OH

Cadet   140

Place First Name Last Name City State
1 Trevor Hoffmier Newark Valley NY
2 Quentin Santiago Wyandotte MI
3 Devin Monaco Solon OH
4 Sean Black Hilliard OH
5 Mike Ciavarro Pittstown NJ
6 Derek Verkleeren Perryopolis PA
7 Nathan Martin Chester VA
8 Brennan Barlow Bloomington IN

Cadet   145

Place First Name Last Name City State
1 Dayton Racer Apple Valley MN
2 Benjamin Schram Bellbrook OH
3 Heath Lange Huntsville OH
4 Kyle Kaminski Parma OH
5 Tanner Miller Lancaster OH
6 Evan Morgan Cincinnati OH
7 Garrett Smead Sheffield PA
8 Derek Noon Noblesville IN

Cadet   152

Place First Name Last Name City State
1 Kyle Johnson Horton MI
2 Jacob Cooper Albion MI
3 Michael Coleman Hudson OH
4 Richie Jones Tonawanda NY
5 Tony Palumbo Cranberry Twp. PA
6 Jake Ashcraft Glenville NY
7 Chet Simoni Volant PA
8 Clayton Ray Columbus OH

Cadet   160

Place First Name Last Name City State
1 Dustin Gray Lake St Louis MO
2 Devon Pingel Clio MI
3 Brandon Olszewski Allison Park PA
4 Ryan Long Clinton TN
5 Lucas Staten Mount Vernon OH
6 Jake Datz London OH
7 Nasim Banks Philadelphia PA
8 Trey Duvall Corning NY

Cadet   171

Place First Name Last Name City State
1 Drew Phipps Irwin PA
2 Aaron Yonker Ravenna OH
3 Kyle Schmidt Miamisburg OH
4 Jared Beckwith Port Matilda PA
5 Derek Hillman Woodhaven MI
6 Dylan Reynolds Cambridge Springs PA
7 Ryan Patchin Delta OH
8 Chance Cooper Wentzville MO

Cadet   200

Place First Name Last Name City State
1 Landon Pelham Tecumseh MI
2 Drew Phelps North East PA
3 Parker Knapp Lakewood OH
4 Matt Allgor Loveland OH
5 George Lahar Birch Run MI
6 Austin Eva Christiansburg VA
7 Mitch Bischoff Norton OH
8 Drew Fenton West Chester OH

Cadet   242

Place First Name Last Name City State
1 Trevor Thompson Burlington KY
2 Jake Gunning Bethlehem PA
3 Joe Hensley Mount Orab OH
4 John Kramer Mount Juliet TN
5 Tyler Rowland Streetboro OH
6 Matt Slater Hudson OH
7 Cal Haines New Bethlehem PA
8 Akira Bastiany Mechanicsburg PA

Elite

Bantam Midget Junior Schoolboy Cadet Elite Open (Post High School) Girl's High School Division

Elite   112

Place First Name Last Name City State
1 Isaac Jewell Goodrich MI
2 Dan Curtis Oxford MI
3 John Martin Buckland OH
4 Kodi Byrd Jackson MO
5 Taylor Ticknor Saline MI
6 Charlie Baker Indianapolis IN
7 DeMarico Davis Fairfield OH
8 Bryan Ruggeri Fairport NY

Elite   118

Place First Name Last Name City State
1 Matt Alvarez Johnston RI
2 Andy Fausnight North Canton OH
3 Mitchel Rogaliner Lambertville MI
4 Nick Insalaco Mt. Juliet TN
5 Wolfie Bradley Pasadena MD
6 Kyle Keller Delta OH
7 Nick Mancini Boardman OH
8 Zach Swarrow Fredericktown PA

Elite   125

Place First Name Last Name City State
1 Tom Gettinger Connersville IN
2 Isiah DeGuzman Sicklerville NJ
3 Artem Timchenko Columbus OH
4 Nate Schwab Smethport PA
5 Joel Shump Batavia IL
6 Giuseppe Penzone Powell OH
7 T.J. Duran Solon OH
8 Kyle Ferguson Akron OH

Elite   132

Place First Name Last Name City State
1 Devon Lotito Bethlehem PA
2 Clay Walker Greer SC
3 Christian Stone Clearfield PA
4 Nate Henkle Urbana OH
5 Bobby Smith Grove City OH
6 Drew Walker Pittsburgh PA
7 Brandon Thompson Solon OH
8 Ricky Simonelli Northfield OH

Elite   139

Place First Name Last Name City State
1 Joey Ward Wapakoneta OH
2 Tyler Ziegler Hamilton OH
3 Jake Keller Curwensville PA
4 Austin Jenkins Culpeper VA
5 Karl Lightner Smethport PA
6 Shawn Spearman Erie PA
7 Zach Britton Bradford PA
8 Tyler Knul Circleville OH

Elite   146

Place First Name Last Name City State
1 Jacob Peasley Oxford MI
2 Derrick Evanovich Venetia PA
3 Nolan Barger Clearfield PA
4 Kevin Synan Allison Park PA
5 Charlie Banaszak Bethesda MD
6 Cole Graves Owings MD
7 Ty Haines New Bethlehem PA
8 Tyler Warner Waynesboro PA

Elite   153

Place First Name Last Name City State
1 Anthony Collica Solon OH
2 Gabe McIlrath Owingsville KY
3 Evan DeLong Kane PA
4 Alex Palinski Cary NC
5 Garret Smith Northeast PA
6 Joe Hibbler North East PA
7 Kyle Bova Coudersport PA
8 Bradley Malinowski Waterford PA

Elite   160

Place First Name Last Name City State
1 Austin McCloskey Lebanon IN
2 Gabe Stark Warren OH
3 Tyree Spearman Erie PA
4 Dakota Juarez Grand Haven MI
5 Tyler Pidgeon Salem OH
6 Seth Spack Rossiter PA
7 Dylan Lauffer Fairfield Township OH
8 Tom McNulty Highland Hts. OH

Elite   171

Place First Name Last Name City State
1 Dustin Conti Jefferson PA
2 Brett Dempsey Kalamazoo MI
3 Alex Belaia-Martiniouk North Olmsted OH
4 Tyler Patrick Ellicott City MD
5 Tyler Hughes Brunswick OH
6 Alex Vencill Dayton OH
7 Corey Fitzgerald Uniontown OH
8 Allen Steele Livonia MI

Elite   190

Place First Name Last Name City State
1 Chaz Gresham Goshen OH
2 Brooks Climmons Hiram GA
3 Kyle Gray Greensboro PA
4 Jordan Kitta Hunker PA
5 Anthony McLaughlin Cleveland OH
6 Matthew Lybarger Mount Vernon OH
7 Tyler Beck Fredericktown OH
8 Gunner Loughman Heath OH

Elite   220

Place First Name Last Name City State
1 Jake Hart Allison Park PA
2 Matt Mongera Union City PA
3 Vernon Rowe Barberton OH
4 Travis Boyd Blanchester OH
5 Adontis Watson Alliance OH
6 Aaron Tschantz Barberton OH
7 Jake Range Livonia MI
8 Justin Post Celina OH

Elite   285

Place First Name Last Name City State
1 Travis Gusan Reynoldsburg OH
2 Angelo Broglia Canonsburg PA
3 Patrik Garren Columbus OH
4 Jimmy Hardman Van Wert OH
5 Taylor Ortiz Morgantown WV
6 Frank Shomers Niagara Falls NY
7 Adam Ortman Temperance MI
8 Austin Akers Mt. Airy NC

Open (Post High School)

Bantam Midget Junior Schoolboy Cadet Elite Open (Post High School) Girl's High School Division

Open (Post High School)   135

Place First Name Last Name City State
1 Jason Goldman Binghamton NY
2 Reece Freeman Bloomington IN
3 Chris Mullins Philadelphia PA
4 Jesse Reilly Greensburg PA
5 Jahad Ali Niagara Falls NY
6 Miles Williams Hubbard OH
7 Davis Reid Hicksville OH
8 Donnie Ballou Cincinnati OH

Open (Post High School)   145

Place First Name Last Name City State
1 Dave Barden Fairfield OH
2 Joe Fulton Caro MI
3 Randy Sisenstein Johnson City NY
4 Phillip Maxwell Knoxville TN
5 Geoff Taub West Bloomfield MI
6 Kevin Bratland Lombard IL
7 Mitchell Perry Hubbard OH
8 Lender Vega Philadelphia PA

Open (Post High School)   155

Place First Name Last Name City State
1 Logan Kellogg Shinglehouse PA
2 Brannigan Barlow Bloomington IN
3 Kekura Musa Laurel MD
4 Cody Wimer Columbus OH
5 Cody Slepsky Irwin PA
6 Zachary Chaney Hubbard OH

Open (Post High School)   165

Place First Name Last Name City State
1 Terry Terrell Bloomington IN
2 Tyler George Williamstown WV
3 Tanner Newland Toledo OH
4 Jake Hosking Milford MI

Open (Post High School)   175

Place First Name Last Name City State
1 DJ Giancola Niagara Falls NY
2 Joe Fiasco Trafford PA
3 Anthony Nadeja Hubbard OH
4 Fetrow Fetrow Louisville OH
5 Matt Beebe Durand MI
6 Derek Ratliff Shelby OH
7 Bob Scott Huber Heights OH
8 Jeff Smith Olivet MI

Open (Post High School)   190

Place First Name Last Name City State
1 Tommy Bauer Ashland OH
2 Alec Pence Mechanicsville MD
3 Jerrel Valliant Sandusky OH
4 Eldar Muradov Baltimore MD
5 Bill Poyser Louisville OH
6 Nate Smith Northeast PA
7 Tyler Lias Hubbard OH
8 Judd Sybesma Hastings MI

Open (Post High School)   220

Place First Name Last Name City State
1 Aren Norman Tiffin OH
2 Zach Miller Louisville OH
3 Andy Lamancusa Salem OH
4 Jacob Hogan Shelby OH
5 Karim Mansour Baltimore MD
6 Josh Miller Louisville OH
7 Bill Gilmore Dennison OH
8 Mike Tebedo Vassar MI

Open (Post High School)   285

Place First Name Last Name City State
1 Jeremy Henderson Plymouth MI
2 Clinton Endicott Mansfield OH
3 Darren Snead Niagara Falls NY
4 Martin Frye Blountville TN

Girl's High School Division

Bantam Midget Junior Schoolboy Cadet Elite Open (Post High School) Girl's High School Division

Girl's High School Division   100

Place First Name Last Name City State
1 Paige Amy Clio MI
2 Bobbie Kincaid Plymouth MI
3 Taylor Schum Wyalusing PA

Girl's High School Division   110

Place First Name Last Name City State
1 Hannah Jewell Goodrich MI
2 Lindsey Prozanski Milan IN
3 Kelsey Mata Sandusky MI
4 Nicole McMaster Columbiana OH

Girl's High School Division   155

Place First Name Last Name City State
1 Kenya Spencer Caro MI

Girl's High School Division   180

Place First Name Last Name City State
1 Miriana Lawson Milan MI