Current Entries (Wrestlers)

# Wrestler Division State
1 Brayden (Gilbert) Stimpert Midget WV
2 Owen Anderson Bantam NY
3 Adalynn Anthony Girl's Youth OH
4 Shawn Avery Junior OH
5 Ryder Balkema Junior MI
6 Aiden Beimel Schoolboy PA
7 Easton Belfiore Schoolboy PA
8 Brady Bellavia Bantam OH
9 Robby Bennett Cadet OH
10 Ryan Bittner Cadet PA
11 Trista Blasz Girl's Intermediate NY
12 Brayden Bobo Cadet MI
13 Weston Borgers Junior VA
14 Berk Boyer Schoolboy MI
15 Max Brewer Bantam NY
16 Tayton Britton Cadet WV
17 Colton Bryce Bantam VA
18 Story Buchanan Cadet PA
19 Jacob Bucheimer Bantam MD
20 Luke Bucheimer Midget MD
21 Joe Catalano Schoolboy NJ
22 Audiyanna Cheverez Girl's Elementary NY
23 Aries Cheverez Junior NY
24 Zane Christian Cadet KY
25 Cole Christian Schoolboy KY
26 Dominic Ciolli Cadet OH
27 Tanner Cochrane Midget OH
28 Kanon Coleman Midget WA
29 Jake Conroy Schoolboy PA
30 Giovanni Cursio Schoolboy OH
31 Kendrick Curtis Cadet TN
32 Charles Czaja Bantam NY
33 Porter Daniels Midget FL
34 Cael DeNigris Schoolboy DE
35 Caine Donaldson Bantam PA
36 Ryker Dressler Bantam PA
37 Justin Dunn Schoolboy PA
38 Elijah Farr Schoolboy MD
39 Adika Fiscus Schoolboy PA
40 Braeden Fluke Cadet VA
41 Matthew Frisa Elite NY
42 Aydan George Cadet OH
43 Ketni Gibson Girl's Youth IN
44 Ciara Goff Girl's Intermediate OH
45 Samuel Goldbaugh Midget WV
46 Micheal Gow Elite PA
47 Gage Grunden Open OH
48 Jacob Hale Junior NY
49 Wyatt Haskell Cadet VA
50 Grant Hathaway Cadet PA
51 Collin Havers Midget PA
52 Drake Hayden Elite PA
53 Adam Heckman Schoolboy OH
54 David Hill Open MI
55 McKella Hodkin Girl's Youth NY
56 Ricky Holmes Schoolboy OH
57 Maddox Hooper Junior IN
58 Brac Hooper Cadet IN
59 Oliver Howard Cadet AL
60 Wyatt Hungiville Midget PA
61 Joey Hunt Elite KY
62 Chloe Ingram Girl's Youth NY
63 Liberty Jones-Smith Girl's Youth NY
64 Cole Karliak Cadet OH
65 Kaden Kidd Cadet OH
66 Austin Kirkpatrick Cadet PA
67 Clayton Kiser Junior PA
68 Caleb LaFond Schoolboy MI
69 Kholin Large Midget OH
70 Jasiah Lencrerot Jr Midget GA
71 Donnell Lowden Junior NY
72 Justin Lowery Junior VA
73 JC Lucci Elite NJ
74 Creed Lynch Bantam OH
75 Jameson Maddock Junior OH
76 Sebastian Martinez Schoolboy MI
77 Nikko Martini Elite PA
78 Giani Martini Elite PA
79 Nathan Matthis Midget MD
80 Dylan Mazzone Cadet PA
81 Dylan McCandless Elite OH
82 Mason McClair Cadet PA
83 Carson McClelland Midget KY
84 Noah McCollum Junior MO
85 Jake McCollum Elite MO
86 Avery McCollum Girl's High School MO
87 Drew McCollum Open MO
88 Lilly McCollum Girl's High School MO
89 Andrew McDougal Elite VA
90 Logan Mead Cadet NY
91 Marcello Milani Cadet MI
92 Benjamin Miller Elite IN
93 Gabriel Miller Cadet IN
94 Cain Mlinarsik Midget OH
95 Pierce Moran Junior MI
96 Easton Moran Cadet MI
97 Logan Morehouse Schoolboy OH
98 Austen Murphy Cadet MI
99 Mason Myers Bantam PA
100 Jameson Onstott Midget MI
101 Devan Poe Cadet PA
102 Carter Price Junior WV
103 Landon Purdue Schoolboy MI
104 Wyatt Reid Bantam PA
105 Brandon Richardson Jr. Bantam ME
106 Mitchell Rogers Schoolboy OH
107 Joey Rondinelli Schoolboy NJ
108 Harry Rondinelli Midget NJ
109 Gabriella Sanderson Girl's Youth NY
110 Zevin Sanford Bantam NH
111 Jake Scherbyn Cadet NY
112 Brandon Seaman Open OH
113 Paxton Shawver Junior PA
114 Madilynn Simmons Girl's Youth NY
115 Mayson Simmons Junior NY
116 Jordan Smith Open MI
117 James Smith Cadet OH
118 Ryan Smith Schoolboy KY
119 Fletcher Smith Cadet OH
120 Dominic Snyder Junior OH
121 Ashley Spang Junior OH
122 Gabriel Stafford Cadet PA
123 Sean Steckert Junior PA
124 Tanner Stern Midget NY
125 Benjamin Stigamier Cadet TN
126 Jordan Stowers Cadet OH
127 Derek Sunafrank Elite PA
128 Alex Sweeney Open OH
129 Brett Thompson Cadet PA
130 Andrew Thompson Schoolboy PA
131 Jordan Thompson Junior PA
132 Xavier Thuman Midget NY
133 James Torres Schoolboy NJ
134 RJ Ussher Schoolboy NJ
135 Charlie Valcore Elite MI
136 Rihanna Venegas Girl's Intermediate MI
137 Oliver Waller Bantam OH
138 Joseph Weaver Open WV
139 Zachary Wicks Bantam NY
140 Alexander Williams Bantam NY
141 Jacob Williams Open OH
142 Seth Woolman Cadet MI
143 Wyatt Yeager Bantam WV
144 Will Yordy Schoolboy PA
145 Connor Younts Schoolboy MI
146 Brin Zehmisch Girl's Elementary PA
147 Tanner Zenowicz Bantam OH
148 Aria Zenowicz Girl's Youth OH

Current Entries (Teams)

# Team Location Division
1 Rollers Wrestling Club Harrisburg , PA Division 3 (Small Clubs/Teams)
2 Clarksburg Panthers Clarksburg, WV Division 3 (Small Clubs/Teams)
3 Wolf Gang Wrestling Academy Gales Ferry, CT Division 2 (Midsize Clubs/Teams)
4 Spazz Wrestling Cherry Hill, NJ Division 3 (Small Clubs/Teams)
5 Epysa Youth Wrestling East Palestine, OH Division 3 (Small Clubs/Teams)
6 Team 209 Lehighton, PA Division 2 (Midsize Clubs/Teams)
7 J&J Wrestling Weston, WV Division 3 (Small Clubs/Teams)
8 Central Kentucky United Wrestling Club Lexington, KY Division 3 (Small Clubs/Teams)
9 Rogue Wrestling Columbia Station, OH Division 3 (Small Clubs/Teams)
10 Margaretta Wrestling Vickery, OH Division 1 (Large Clubs/Teams)
11 Namasté Wrestling Vandergrift, PA Division 3 (Small Clubs/Teams)
12 Fairview Fairview, TN Division 3 (Small Clubs/Teams)
13 Grindhouse Wrestling Club Irving, NY Division 3 (Small Clubs/Teams)
14 Boyd County Take Down Club Ashland, KY Division 3 (Small Clubs/Teams)
15 Havers Hammers Wrestling Club Bradford, PA Division 3 (Small Clubs/Teams)
16 Grindhouse Wrestling Girls Team Irving, NY Division 4 - Girl's Division
17 North Tonawanda North Tonawanda, NY Division 3 (Small Clubs/Teams)